Головна > Блог > Новини > Вимоги до Junior
08 Тра 18

IT-компанії України визначились з вимогами до Junior розробників.

 

Асоціація інформаційних технологій Украіни  «ІТ Україна», в склад якої входять найбільші ІТ-компанії, оприлюднила документ з єдинима вимогами до junior-розробників.

В свою чергу курси програмування від компанії OktenWeb University задовго до появи даного документу відповідали всім зазначеним вимогам, що свідчить про високу кваліфікацію та чітку розуміння ринку ІТ-сфери України.

Цей документ  спрямований на  допомогу тим, хто бажає побудувати кар’єру в ІТ-галузі та чітко визначитись із напрямком .

Документ вже доступний в інтернеті та складений англійською мовою , і в ньому визначені наступні позиції : Junior Software Engineer і Junior Software Testing Engineer.

Документ детально описує soft skills  та hard skills.

Як приклад , джуніор-розробник повинен мати навички HTML / CSS середнього рівня, а JavaScript або Java – початкового.

В свою чергу “чистота” коду або відстеження помилок не є пріоритетними параметрами, оскільки вони покращуються з досвідом.

Кілька прикладів цього документу:

frontend курси програмування

Над документом працювали фахівці з таких компаній, як SoftServe, SPD Ukraine ,EPAM, Ciklum, GlobalLogic, Insart, Innovecs, Luxoft,  Astound Commerce  і Terrasoft.

Документ був схвалений і іншими компаніями-учасницями асоціації.

курси програмування вимоги до junior oktenweb

 

 

 

QA львів курси програмування

Більш детальнішу інформацію Ви зможете отримати на наших комплексних курсах javascript complex та javascript complex online від практикуючих викладачів.

Поділитися