Записатись на курс

Мова:

Курси JavaScript онлайн - крок назустріч майбутньому! Випускники школи «OktenWeb UniversITy» працюють в українських та зарубіжних компаніях, а також у веб-студіях. Це доказ того, що онлайн навчання JavaScript проходить на вищому рівні. Наші викладачі надають теоретичну інформацію та пропонують учням практичні завдання. Така схема навчання відрізняється високою ефективністю. Учні легко засвоюють інформацію, тому що вони її обов’язково закріплюють на практиці. Через кілька тижнів у випускників львівської школи з'являється нова професія. Під нею мається на увазі фронтенд-розробник. Це фахівець, який розбирається в фреймворках, бібліотеках та в багатьох інших питаннях.
Курси JavaScript онлайн - навчання в зручній обстановці
Курси JS онлайн - навчання в дистанційному режимі. Це практичний варіант, який подобається багатьом студентам нашої львівської школи. В епоху інформаційних технологій легко вирішується важлива проблема: небажання повертатися за шкільну парту та приходити на заняття в точно обумовлений час. Курси JS online проводяться в комфортному режимі. Учні самостійно вибирають, де їм зручніше навчатися. До поширених варіантів відноситься власний будинок, парк, кафе. Вчитися можна всюди, де є доступ до Всесвітньої мережі. Це головна перевага, завдяки якій уроки в онлайн-режимі ми проводимо постійно та протягом багатьох років.
Курси JavaScript онлайн - сучасний метод організації навчального процесу. Ми його використовуємо в повній мірі. В нашу школу записуються люди різного віку. Вони хочуть отримати знання та в майбутньому стати хорошими веб-розробниками. Ми вітаємо таке бажання і намагаємося у всьому допомагати студентам. Станьте учнем школи «OktenWeb UniversITy» і відчуйте всі переваги уроків в дистанційному режимі! Онлайн навчання JavaScript - ефективний спосіб отримання цінних знань, для якого характерні такі вагомі плюси:
Доступність - навчатися в школі можуть не тільки жителі Львова. З цим не виникають проблеми. Вивчати мову програмування можуть жителі інших населених пунктів України.
Висока якість навчання - для досягнення найкращих результатів у навчанні використовуються перевірені засоби. Це теоретичні матеріали, практичні завдання, посилання на додаткові джерела інформації.
Економія часу та скорочення грошових витрат - для вивчення мови програмування не потрібно приходити в школу в певні дні і в призначений час. Навчання проводиться в дистанційному режимі. Не потрібно нікуди поспішати та довго добиратися до навчального закладу на автомобілі, трамваї.
Персональні консультації - якщо у студента виникають питання по темі заняття, він їх ставить ментору. Викладач дає розгорнуті відповіді на питання, виходячи зі свого досвіду та наявних знань.
Комфорт - Ви можете навчатися, сидячи на комп'ютерному кріслі або на дивані. При бажанні можна відправитися в парк та прослухати урок, перебуваючи на чистому повітрі. Все залежить від особистих переваг та обставин.
Курси JS онлайн в школі «OktenWeb UniversITy»
Курси JavaScript онлайн - популярна форма навчання. Нею користуються юнаки та дівчата, молоді батьки та люди старшого віку. Наші студенти розуміють, що професія веб-розробника відноситься до числа найбільш високооплачуваних. Тому вони звертаються до нас та стають студентами школи «OktenWeb UniversITy». Онлайн навчання JavaScript приваблює тим, що не потрібно змінювати звичний ритм життя. Навчатися можна в зручній обстановці, незалежно від свого місця розташування. Наші учні мають доступ до освітнього ресурсу та до теоретичних матеріалів курсу. Ніщо не перешкоджає їхній освіті, вдосконаленню навичок та саморозвитку.
Курси JS онлайн - комплексна програма, під якою мається на увазі вивчення сучасної мови програмування та головних принципів роботи з нею. Після завершення всіх занять наші студенти легко втілюють свої знання на практиці. Їм відомі типи даних і змінні, методи роботи з інтерфейсом і функціональне спадкування. Курси JS online проводять досвідчені викладачі. Вони ретельно підбирають теоретичний матеріал для лекцій та розробляють цікаві практичні завдання. Уроки в дистанційному режимі проходять на належному рівні. Студенти розуміють, про що розповідає ментор, і при необхідності задають уточнюючі запитання.
Курси фронтенд онлайн - отримання нової професії
Курси front end онлайн - можливість в подальшому знайти хорошу роботу та реалізувати себе! Це теоретичні та практичні заняття для тих, хто хоче отримати посаду в престижній компанії, запустити власний інтернет-проект або стати фрілансером. Ми знаємо, наскільки сьогодні затребувана професія веб-розробника. Тому курси front end онлайн, ціна яких прийнятна, проводяться регулярно. Ми запрошуємо всіх бажаючих до школи «OktenWeb UniversITy» та створюємо чудові умови для отримання знань в дистанційному режимі! Записавшись на уроки, Ви самі в цьому переконаєтеся. Вам сподобається те, як доступно викладається матеріал і скільки часу витрачається на практичні завдання.
Курси фронтенд онлайн - навчання в комфортній обстановці і в зручному режимі. Наші викладачі знаходять індивідуальний підхід до кожного студента. Тому ніхто не залишається без уваги. Нашим головним завданням є підготовка фахівців, які зможуть працювати в IT-компанії та в веб-студії. Ми з ним прекрасно справляємося, оскільки у львівській школі працюють досвідчені викладачі. Вони проводять курси фронтенд online і одночасно являються співробітниками відомих організацій, діяльність яких пов'язана з інформаційними технологіями.
Що Ви отримаєте на курсах front end онлайн?
Записавшись до лав наших студентів, Ви зробите крок назустріч новій професії. Курси front end онлайн - ефективна програма, розроблена кваліфікованими фахівцями. У неї входять різноманітні теми, починаючи з локальних змінних і закінчуючи прототипним спадкуванням. Курси front end онлайн, ціна яких демократична, проводяться в дистанційному режимі. Одногрупники спілкуються між собою та обговорюють теми уроків. Для цього створюються спеціальні групи в популярних месенджерах.
Всім відомо, що робота в IT-сфері - це престижно і вигідно. Тому курси фронтенд онлайн ніколи не бувають зайвими. Після їх завершення випускники школи не сидять, склавши руки. Вони знаходять високооплачувану роботу та повністю забезпечують себе/свою сім'ю. Запишіться і Ви на курси фронтенд online! Прийнявши таке рішення, Ви отримаєте:
структурований навчальний матеріал, підготовлений кращими викладачами;
цікаві практичні завдання для закріплення знань;
навчання в зручному режимі: домашня обстановка, затишне кафе, парк;
повноцінне спілкування з викладачем: в ході занять або після уроків в месенджері;
відеоматеріали для самонавчання за додатковими темами - прекрасний шанс удосконалити отримані знання і попрацювати над темою самостійно;
допомога в подальшому працевлаштуванні - кращі випускники львівської школи проходять співбесіду в компаніях, з якими у нас встановлені тісні ділові відносини.
Курси JS онлайн - комплекс занять, присвячених окремим темам. З програмою уроків можна ознайомитися на офіційному сайті школи «OktenWeb UniversITy». Ми завжди відкриті для спілкування з нашими студентами. Якщо Ви не можете періодично приїжджати до нас через сімейні обставини чи у Вас є постійна робота, виберіть навчання в дистанційному режимі. Курси JS online - унікальна методика взаємодії вчителя і учня, в якій є всі необхідні компоненти (теоретичні матеріали, практичні завдання, спілкування з ментором). Після їх завершення студенти прекрасно розбираються в мові програмування та знаходять роботу за фахом!
Курси JavaScript онлайн - можливість отримання знань в дистанційному режимі. Нею може скористатися кожна людина, яка хоче стати хорошим веб-розробником. Ми у всьому допомагаємо учням та створюємо оптимальні умови для навчання. Вартість курсів доступна. Онлайн навчання JavaScript проводять кваліфіковані фахівці. Вони не просто педагоги, а співробітники провідних IT-компаній. Це основний момент, завдяки якому учні школи отримують актуальну інформацію. Студенти слухають лекції, виконують практичні завдання та задають питання ментору. Це перевірена схема взаємодії учнів і викладачів, завдяки якій досягаються відмінні результати!
oktenweb logo background
oktenweb Java Карантин Online (Live)
Онлайн

Java Карантин Online (Live)

600+ відгуків
400+ працевлаштованих
філії київ, львів
100% гарантия
Записаться
Карантин з користю

курс Java

Двотижневий інтенсив з мови Java на якому ви розглянете: | Змінні | Логічні розгалуження | Цикли |Масиви | Об'єкти | Класи | Методи | Наслідування | Інтерфейси | Функціональні інтерфейси | Лямбда вирази | Роботу з файлами | Колекції | Параметризацію | Рефлексію | Анотації
чому варто обирати

школу OWU ?

oktenweb javascript yellow
oktenweb number 1
БІЛЬШЕ 400 ПРАЦЕВЛАШТОВАНИХ
За останні 3 роки ми відкрили дорогу в нове життя понад 400 випускникам, відео відгуки яких ви можете побачити на нашому сайті або соціальних мережах. Це були люди різного віку і професій для яких IT-сфера була чимось новим.
oktenweb number 2
ПОНАД 300 ВІДЕО ВІДГУКІВ
А ти впевнений, що школа, яку ти обереш може підтвердити свої слова на практиці? А ми МОЖЕМО! Школа програмування OWU - єдина, у якої понад 300 відео відгуків від працевлаштованих і задоволених випускників! Це найбільша кількість відео відгуків в Україні, яке перевищує показники інших шкіл мінімум в 15 разів! Наші випускники працевлаштовуються, і ми можемо це довести! А також 350+ відгуків в гугл та фейсбук.
oktenweb number 3
ВІДГУКИ РОБОТОДАВЦІВ
Пам'ятаєш ми говорили, що у нас велика кількість відео відгуків? Але це ще не все! Ми - єдина школа програмування у якої є відео відгуки роботодавців, які взяли на роботу наших випускників! У кого є ще таке? Дайте подумати .... ні в кого!
oktenweb number 4
КУРСИ НА БАЗІ IT-КОМПАНІЇ
Тільки IT-компанія буде завжди в курсі всіх змін в сфері IT-технологій, а школа від IT-компанії завжди донесе тебе інформацію першою. Зроби правильний вибір!
oktenweb number 5
Реальна Підтримка
Підтримка в нашому розумінні - це можливість звернутись до ментора в будь-який час впродовж дня та отримати відповідь, а не "чатік" зі студентами, в якому більше зпитань ніж відповідей. Саме таку підтримку ми здійснюємо для всіх наших студентів.
oktenweb number 6
Реальні знання
Ми даємо тільки ту інформацію яка реально необхідна, без "...ця мова була створена в такому-то році" і іншого непотребу. Ми зосереджуємо увагу на тих темах, які реально необхідні, а не "пробігаємось" по них парою слів. Після курсу ви будете розуміти, як працювати з мовою JavaScript та застосувати її на реальному проекті.
більше знань
в 2 рази!
Майже всі школи програмування говорячи про базовий курс Java мають на увазі примітивний набір тем, які не виходять за межі роботи з наслідуванням та інтерфейсами.А всі інші теми виносять в , так званий, поглиблений рівень.
Але в нас все зовсім по іншому! Базовий Java курс для нас - це те, що для інших шкіл базовий та поглиблений. Тому від нас ви отримуєте у 2 рази більше знань. А що ж для нас поглиблений рівень? Це робота з фреймворками та бібліотеками Spring MVC, Spring Boot, Hibernate, JDBC та іншим.
Відчуйте різницю!
Watch video
ЯК ДОСЯГТИ МАКСИМАЛЬНОГО
РЕЗУЛЬТАТУ?
Для цього потрібно постійно практикуватись під наглядом ментора. Ми створили найбільшу базу завдань з кожного напрямку щоб ви могли практикуватись як можна більше. Але ваша практика не відбувається самостійно. За кожнем студентом закріплюється особистий ментор, котрий впродовж навчання постійно буде на зв'язку для того, щоб допомогти вам у роботі.
Video preview
Просмотреть видео
ІСТОРІЇ УСПІХУ ВИПУСКНИКІВ

Ми сильно пишаємось успіхами наших студентів!
І залюбки ділимось їхніми досягненнями з Вами! Тим паче, їх так багато!
oktenweb slider arrow
oktenweb slider arrow
#171.Олег.Курси програмування Java Complex.

Олег закінчив курс Java  Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#169.Влад.Курс тестування QA/QC.

Влад закінчив курс QA/QC  в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#168.Іван.Курс програмування JavaScript Complex.

Іван закінчив курс JavaScript Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#167.Андрій.Курс програмування Java  Complex.

Андрій закінчив курс Java  Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#166.Богдан.Курс програмування Java Complex.

Богдан закінчив курс Java Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#165.Андрій.Курс програмування Java Complex.

Андрій закінчив курс Java Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався в Binariks.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#164.Юра.Курс програмування JavaScript Complex.

Юра закінчив курс JavaScript Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#163.Юра.Курс програмування JavaScript Complex.

Юрій закінчив курс JavaScript Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#162.Василь.Курс програмування JavaScript Complex.

Василь закінчив курс JavaScript Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#161.Віталій.Курс програмування JavaScript Complex.

Віталій закінчив курс JavaScript Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався у GlobalLogic.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#154.Микола.Курс програмування JavaScript.

 

Микола закінчив курс JavaScript Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

 

#153.Василина. Курс програмування JavaScript.

 

Василина закінчила курс JavaScript Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувалась.

Ми щиро бажаємо їй усього найкращого в подальшій  роботі!

 

#152.Руслана.Курс SEO.

 

Руслана закінчила курс SEO в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувалась.

Ми щиро бажаємо їй усього найкращого в подальшій  роботі!

 

#151.Тарас.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це — Тарас!

Він пройшов курс програмування  Java Complex в нашій школі  та працевлаштувався !

 

#149.Лев.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це — Лев!

Ігор пройшов курс  Java Complex в нашій школі програмування та працевлаштувався в компанію-партнер “Binariks”!

https://www.linkedin.com/in/lev-nakonechnyy-838484166/

 

#148.Ігор.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це — Ігор!

Ігор пройшов курс  Java Complex в нашій школі програмування та працевлаштувався в компанію Logivation!

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

 

#147.Олег.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це — Олег!

Олег пройшов курс  Java Complex в нашій школі програмування  та працевлаштувався в компанію Ciklum!

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

 

#145.Віталій.Курс програмування Java Complex

Віталій закінчив курс  Java Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався!

Ми  бажаємо йому всього найкращого в подальшому розвитку та роботі!

 

#144.Ігор.Курс програмування Java Complex

Ігор закінчив курс  Java Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався  в компанію EPAM! 

Ми  бажаємо йому всього найкращого в подальшому розвитку та роботі!

 

 

#143.Роман.Курс програмування Java Complex

Роман закінчив курс  Java Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався  в компанії-партнер “Incora”! 

 

 

 

#142.Влад.Курс програмування JavaScript Complex

Влад закінчив курс програмування  JavaScript Complex в нашій IT-школі у Львові та   працевлаштувався за нашою рекомендацією у компанію Otakoi !

Ми  бажаємо йому всього найкращого в подальшому розвитку та роботі!

 

#141.Нікіта.Курс програмування Javascript Complex.

Нікіта закінчив курс програмування JavaScript Complex  в нашій школі програмування у Львові  та  працевлаштувався в компанію “StartUps”

Ми щиро бажаємо йому всього найкращого в подальшому розвитку та роботі!

 

#140.Дмитро.Курс програмування Java Complex

Дмитро закінчив курс програмування Java Complex в нашій іт-школі у Львові та  працевлаштувався в компанію Global Logic!

Ми щиро бажаємо йому  та невтримного розвитку!

 

#139.Валентин.Курс програмування Java Complex

Валентин закінчив курс програмування  Java Complex у Львові та  працевлаштувався!

Ми щиро бажаємо йому успіхів, та невтримного розвитку!

 

#138.Андрій.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це – Андрій!

Андрій пройшов курс програмування JavaScript Complex у Львові в нашій IT-школі та  працевлаштувався ще до закінчення навчання!

Ми щиро бажаємо йому невтримного розвитку!

 

#137.Анастасія.Курс тестування QA/QC

Знайомтесь, це – Анастасія!

Анастасія пройшла курс QA/QC в нашій школі програмування у Львові  та  працевлаштувалась!

Ми щиро бажаємо їй  невтримного розвитку!

 

Всі історії
ЯК ПРОХОДИТЬ

НАВЧАННЯ?


              
 • Перед початком Отримання коротких відеозаписів для підготовки до лекції
              
 •             

 • Лекційні дні Лекція, отримання домашнього завдання, обговорення питань.
              

 •             
 • Дні без лекцій Виконання домашнього завдання з підтримкою ментора.
              

 •         

Advantages

Чому варто вивчати

мову JAVA?
oktenweb number 1
Затребуванність
Java - одна з тих мов, спеціалісти якої завжди будуть необхідні, адже на ній написано дуже багато проектів.
oktenweb number 1
Популярність
Останні 7 років Java очолює трійку лідерів. Отже, знайти роботу знаючи java набагато легше ніж знаючи інші мови.
oktenweb number 1
Потенціал
Зі знаннями основ Java можливо рухатись в напрямки frontend з Android або Kotlin, та в backend зі Spring, Hibernate, або Hibrys. А це одні з найбільш високооплачуваних напрямків
программа

онлайн курсу java

01
Java
oktenweb red arrow
Знайомство з основними типами змінних в Java
oktenweb red arrow
Java початок.
Знайомство з основними типами змінних, операторами та робота з ними в мові Java.
Цикли та масиви в мові Java
oktenweb red arrow
Знайомство та використання циклів, їх різновиди. Використання масивів, їх поєднання з циклами. Принципи проходження по масивах та різновиди сортування.
Методи в Java
oktenweb red arrow
Побудова та структура методів, їх різновид та використання.
ООП основи
oktenweb red arrow
Принципи побудови та використання класів, різновидии класів в JAVA.
Парадигми ООП
oktenweb red arrow
Парадигми ООП на практиці.
Інкапсуляція, наслідування, абстракція, поліморфізм.
Скорочення кількості коду за допомоги наслідування. Застосування абстракції та її необхідність. Інтерфейси та реалізація принципу поліморфізму в JAVA.
Агрегація та Композиція. Викорситання Паттерну "Делегат"
oktenweb red arrow
Агрегація та Композиція. Паттерн "Делегат".
Побудова композитних класів та зв'язків. Використання паттерну "делегат".
Різновиди класів. Використання паттернів "Builder" та "Singleton"
oktenweb red arrow
Різновиди класів - Анонімний, nested, Static nested, локальний та їх використання.
Побудова паттернів "Builder" та "Singleton".
Робота з помилками
oktenweb red arrow
Обробка, викидання, попередження помилок.
Стоврення власної помилки, та принципи застосування.
Колекції в JAVA
oktenweb red arrow
Різновиди колекцій:
Інтерфейси List, Set, Map та їхні реалізації. Переваги, недоліки, способи використання.
Функціональні інтерфейси та функціональне програмування в JAVA
oktenweb red arrow
Побудова функціональних інтерфейсів, їх використання за допомоги лямбда-виразів. Переваги та недоліки лямбда-виразів.
Вхідні та вихідні потоки в JAVA
oktenweb red arrow
Робота з файловую системою, можливість її адміністрування, робота з системними змінними.
Робота з файловою системою
oktenweb red arrow
Робота з файловою системою, можливість її адміністрування, робота з системними змінними.
Паттерни
oktenweb red arrow
Розгляд основних паттернів, які використовуються в Java та інших мовах програмування.
Рефлексія
oktenweb red arrow
Способи дослідження класів за допомоги Reflection API.
Багатопотоковість
oktenweb red arrow
Основна "фіча" мови JAVA. Її використання, різноманітні підходи.
Відгуки роботодавців
Це саме той розділ, яким ми дійсно пишаємося, адже ні у кого більше такого немає. Наші випускники працюють в провідних компаніях Львова і Києва, які дуже добре відгукуються про наших студентах. І це не маленькі "конторки", а it-компанії, які займають в рейтингу DOU лідируючі позиції.
 • Відгук від компанії "Binariks"
 • Відгук від компанії "Rolique"
 • Відгук від компанії "INCORA"

Галерея

oktenweb Java Карантин Online (Live)
Онлайн курс

Java Карантин Online (Live)

Базовий
Тривалість курсу
2 тижні
Відеозаписи лекцій
✔️
Домашні завдання
✔️
Особистий ментор на період навчання
✔️
Постійна підтримка
✔️
Ціна курсу
6000
2000 грн.
Свободных мест
3
Сейчас просматривают
Залишилося часу
Поторопись! осталось:
00
дней
:
00
часов
:
00
минут
:
00
секунд
Свободных мест
3
Сейчас смотрят
Записаться
oktenweb student oktenweb logo part
Запишись на курс вже зараз!
Є питання? Залишай заявку і ми перетелефонуємо!
Оставить заявку
oktenweb girl yellow oktenweb logo background
Oktenweb
university
Наши контакты
Связаться с нами
м. Київ
Іоана Павла ІІ 4/6, 6 поверх, оф. 603
Печерськ. Станція метро: палац "Україна"Время работы: 12:00 - 22:00