Записатись на курс
Оберіть бажаний курс*
Курси JavaScript онлайн - крок назустріч майбутньому! Випускники школи «OktenWeb UniversITy» працюють в українських та зарубіжних компаніях, а також у веб-студіях. Це доказ того, що онлайн навчання JavaScript проходить на вищому рівні. Наші викладачі надають теоретичну інформацію та пропонують учням практичні завдання. Така схема навчання відрізняється високою ефективністю. Учні легко засвоюють інформацію, тому що вони її обов’язково закріплюють на практиці. Через кілька тижнів у випускників львівської школи з'являється нова професія. Під нею мається на увазі фронтенд-розробник. Це фахівець, який розбирається в фреймворках, бібліотеках та в багатьох інших питаннях.
Курси JavaScript онлайн - навчання в зручній обстановці
Курси JS онлайн - навчання в дистанційному режимі. Це практичний варіант, який подобається багатьом студентам нашої львівської школи. В епоху інформаційних технологій легко вирішується важлива проблема: небажання повертатися за шкільну парту та приходити на заняття в точно обумовлений час. Курси JS online проводяться в комфортному режимі. Учні самостійно вибирають, де їм зручніше навчатися. До поширених варіантів відноситься власний будинок, парк, кафе. Вчитися можна всюди, де є доступ до Всесвітньої мережі. Це головна перевага, завдяки якій уроки в онлайн-режимі ми проводимо постійно та протягом багатьох років.
Курси JavaScript онлайн - сучасний метод організації навчального процесу. Ми його використовуємо в повній мірі. В нашу школу записуються люди різного віку. Вони хочуть отримати знання та в майбутньому стати хорошими веб-розробниками. Ми вітаємо таке бажання і намагаємося у всьому допомагати студентам. Станьте учнем школи «OktenWeb UniversITy» і відчуйте всі переваги уроків в дистанційному режимі! Онлайн навчання JavaScript - ефективний спосіб отримання цінних знань, для якого характерні такі вагомі плюси:
Доступність - навчатися в школі можуть не тільки жителі Львова. З цим не виникають проблеми. Вивчати мову програмування можуть жителі інших населених пунктів України.
Висока якість навчання - для досягнення найкращих результатів у навчанні використовуються перевірені засоби. Це теоретичні матеріали, практичні завдання, посилання на додаткові джерела інформації.
Економія часу та скорочення грошових витрат - для вивчення мови програмування не потрібно приходити в школу в певні дні і в призначений час. Навчання проводиться в дистанційному режимі. Не потрібно нікуди поспішати та довго добиратися до навчального закладу на автомобілі, трамваї.
Персональні консультації - якщо у студента виникають питання по темі заняття, він їх ставить ментору. Викладач дає розгорнуті відповіді на питання, виходячи зі свого досвіду та наявних знань.
Комфорт - Ви можете навчатися, сидячи на комп'ютерному кріслі або на дивані. При бажанні можна відправитися в парк та прослухати урок, перебуваючи на чистому повітрі. Все залежить від особистих переваг та обставин.
Курси JS онлайн в школі «OktenWeb UniversITy»
Курси JavaScript онлайн - популярна форма навчання. Нею користуються юнаки та дівчата, молоді батьки та люди старшого віку. Наші студенти розуміють, що професія веб-розробника відноситься до числа найбільш високооплачуваних. Тому вони звертаються до нас та стають студентами школи «OktenWeb UniversITy». Онлайн навчання JavaScript приваблює тим, що не потрібно змінювати звичний ритм життя. Навчатися можна в зручній обстановці, незалежно від свого місця розташування. Наші учні мають доступ до освітнього ресурсу та до теоретичних матеріалів курсу. Ніщо не перешкоджає їхній освіті, вдосконаленню навичок та саморозвитку.
Курси JS онлайн - комплексна програма, під якою мається на увазі вивчення сучасної мови програмування та головних принципів роботи з нею. Після завершення всіх занять наші студенти легко втілюють свої знання на практиці. Їм відомі типи даних і змінні, методи роботи з інтерфейсом і функціональне спадкування. Курси JS online проводять досвідчені викладачі. Вони ретельно підбирають теоретичний матеріал для лекцій та розробляють цікаві практичні завдання. Уроки в дистанційному режимі проходять на належному рівні. Студенти розуміють, про що розповідає ментор, і при необхідності задають уточнюючі запитання.
Курси фронтенд онлайн - отримання нової професії
Курси front end онлайн - можливість в подальшому знайти хорошу роботу та реалізувати себе! Це теоретичні та практичні заняття для тих, хто хоче отримати посаду в престижній компанії, запустити власний інтернет-проект або стати фрілансером. Ми знаємо, наскільки сьогодні затребувана професія веб-розробника. Тому курси front end онлайн, ціна яких прийнятна, проводяться регулярно. Ми запрошуємо всіх бажаючих до школи «OktenWeb UniversITy» та створюємо чудові умови для отримання знань в дистанційному режимі! Записавшись на уроки, Ви самі в цьому переконаєтеся. Вам сподобається те, як доступно викладається матеріал і скільки часу витрачається на практичні завдання.
Курси фронтенд онлайн - навчання в комфортній обстановці і в зручному режимі. Наші викладачі знаходять індивідуальний підхід до кожного студента. Тому ніхто не залишається без уваги. Нашим головним завданням є підготовка фахівців, які зможуть працювати в IT-компанії та в веб-студії. Ми з ним прекрасно справляємося, оскільки у львівській школі працюють досвідчені викладачі. Вони проводять курси фронтенд online і одночасно являються співробітниками відомих організацій, діяльність яких пов'язана з інформаційними технологіями.
Що Ви отримаєте на курсах front end онлайн?
Записавшись до лав наших студентів, Ви зробите крок назустріч новій професії. Курси front end онлайн - ефективна програма, розроблена кваліфікованими фахівцями. У неї входять різноманітні теми, починаючи з локальних змінних і закінчуючи прототипним спадкуванням. Курси front end онлайн, ціна яких демократична, проводяться в дистанційному режимі. Одногрупники спілкуються між собою та обговорюють теми уроків. Для цього створюються спеціальні групи в популярних месенджерах.
Всім відомо, що робота в IT-сфері - це престижно і вигідно. Тому курси фронтенд онлайн ніколи не бувають зайвими. Після їх завершення випускники школи не сидять, склавши руки. Вони знаходять високооплачувану роботу та повністю забезпечують себе/свою сім'ю. Запишіться і Ви на курси фронтенд online! Прийнявши таке рішення, Ви отримаєте:
структурований навчальний матеріал, підготовлений кращими викладачами;
цікаві практичні завдання для закріплення знань;
навчання в зручному режимі: домашня обстановка, затишне кафе, парк;
повноцінне спілкування з викладачем: в ході занять або після уроків в месенджері;
відеоматеріали для самонавчання за додатковими темами - прекрасний шанс удосконалити отримані знання і попрацювати над темою самостійно;
допомога в подальшому працевлаштуванні - кращі випускники львівської школи проходять співбесіду в компаніях, з якими у нас встановлені тісні ділові відносини.
Курси JS онлайн - комплекс занять, присвячених окремим темам. З програмою уроків можна ознайомитися на офіційному сайті школи «OktenWeb UniversITy». Ми завжди відкриті для спілкування з нашими студентами. Якщо Ви не можете періодично приїжджати до нас через сімейні обставини чи у Вас є постійна робота, виберіть навчання в дистанційному режимі. Курси JS online - унікальна методика взаємодії вчителя і учня, в якій є всі необхідні компоненти (теоретичні матеріали, практичні завдання, спілкування з ментором). Після їх завершення студенти прекрасно розбираються в мові програмування та знаходять роботу за фахом!
Курси JavaScript онлайн - можливість отримання знань в дистанційному режимі. Нею може скористатися кожна людина, яка хоче стати хорошим веб-розробником. Ми у всьому допомагаємо учням та створюємо оптимальні умови для навчання. Вартість курсів доступна. Онлайн навчання JavaScript проводять кваліфіковані фахівці. Вони не просто педагоги, а співробітники провідних IT-компаній. Це основний момент, завдяки якому учні школи отримують актуальну інформацію. Студенти слухають лекції, виконують практичні завдання та задають питання ментору. Це перевірена схема взаємодії учнів і викладачів, завдяки якій досягаються відмінні результати!
oktenweb logo background
oktenweb Онлайн курс JavaScript Complex (Live)
Онлайн

Онлайн курс JavaScript Complex (Live)

150+ годин
5 місяців
650+ відгуків
800+ працевлаштованих
Записатись
дистанційне навчання

javascript програмуванню

Тільки живі вебінари з можливістю спілкування з менторами і одногрупниками. Ніякого самостійного навчання по відеозаписах, тільки прямі трансляції.
чому варто обирати

школу OWU ?

oktenweb javascript yellow
oktenweb number 1
БІЛЬШЕ 800 ПРАЦЕВЛАШТОВАНИХ
За останні 3 роки ми відкрили дорогу в нове життя понад 800 випускникам, відео відгуки яких ви можете побачити на нашому сайті або соціальних мережах. Це були люди різного віку і професій для яких IT-сфера була чимось новим.
oktenweb number 2
ПОНАД 650 ВІДГУКІВ
Школа програмування OWU - єдина, у якої понад 300 відео відгуків від працевлаштованих і задоволених випускників! Це найбільша кількість відео відгуків в Україні, яке перевищує показники інших шкіл мінімум в 15 разів! Наші випускники працевлаштовуються, і ми можемо це довести! А також 350+ відгуків в гугл та фейсбук.
oktenweb number 3
ВІДГУКИ РОБОТОДАВЦІВ
Ми - єдина школа програмування у якої є відео відгуки роботодавців, які взяли на роботу наших випускників! У кого є ще таке? Дайте подумати .... ні в кого!
oktenweb number 4
Повторне проходження курсу
В нашій школі програмування ми розуміємо, що в житті стаються різноманітні ситуації, які можуть змусити Вас пропустити частину навчання.
Тому ми перша і єдина IT-школа в Україні, яка дає можливість пройти курс повторно, та абсолютно безкоштовно!
oktenweb number 5
КУРСИ ВІД IT-КОМПАНІЇ
Тільки IT-компанія буде завжди в курсі всіх змін в сфері IT-технологій, а школа від IT-компанії завжди донесе тебе інформацію першою. Зроби правильний вибір!
oktenweb number 6
100% Гарантія працевлаштування
Після закінчення стаціонарних курсів з інкубатором ми гарантуємо тобі працевлаштування впродовж 6 місяців, або повернемо кошти.
В 4 РАЗИ БІЛЬШЕ ШАНСІВ
ПРАЦЕВЛАШТУВАТИСЬ
Як IT-компанія зі своїм відділом розробки ми чудово розуміємо що потрібно майбутньому роботодавцю. Тому наша програма охоплює на 50% більше технологій в порівнянні з іншими школами. Ми єдині, хто включив в програму вивчення мови Java такі напрямки як React, Angular і Ionic, а також 2 типу баз даних (SQL та NoSQL). Це дозволить тобі отримати в 4 рази більше відгуків на резюме в порівнянні з випускниками інших шкіл. Ти завжди будеш на 4 кроки попереду.
курси програмування вакансії
Watch video
Чому цей курс прогрмаування
такий результативний?
1. Заняття 4 рази в тиждень. Поки інші відпочивають ви навчаєтесь та отримуєте роботу.
2. Найбільший об'єм навчання в Україні та СНД. 833годин чистого досвіду.
3. Можливість отримати 5 місяців досвід на "Інкубаторі досвіду". Саме досвід необхідний роботодавцям і ми це робимо.
4. Заняття з англійської мови вже включені в курс. Ви будете знати не тільки програмування, а й англійську мову.
5. Найбільший об'єм практичних та домашніх завдань дасть можливість закріпити всю отриману інформацію.
Video preview
Переглянути
відео
ІСТОРІЇ УСПІХУ ВИПУСКНИКІВ

300 випускників

Ми сильно пишаємось успіхами наших студентів!
І залюбки ділимось їхніми досягненнями з Вами! Тим паче, їх так багато!
oktenweb slider arrow
oktenweb slider arrow
#171.Олег.Курси програмування Java Complex.

Олег закінчив курс Java  Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#170.Василь.Курси програмування Java Complex.

Василь закінчив курс Java  Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#168.Іван.Курс програмування JavaScript Complex.

Іван закінчив курс JavaScript Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#167.Андрій.Курс програмування Java  Complex.

Андрій закінчив курс Java  Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#166.Богдан.Курс програмування Java Complex.

Богдан закінчив курс Java Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#165.Андрій.Курс програмування Java Complex.

Андрій закінчив курс Java Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався в Binariks.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

 

 

#164.Юра.Курс програмування JavaScript Complex.

Юра закінчив курс JavaScript Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#163.Юра.Курс програмування JavaScript Complex.

Юрій закінчив курс JavaScript Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#162.Василь.Курс програмування JavaScript Complex.

Василь закінчив курс JavaScript Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#161.Віталій.Курс програмування JavaScript Complex.

Віталій закінчив курс JavaScript Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався у GlobalLogic.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#160.Уляна.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це — Уляна!

Уляна пройшла курс  Java Complex в нашій школі програмування та працевлаштувався в компанію EPAM !

Ми щиро бажаємо їй усього найкращого в подальшій  роботі!

 

#159.Влад.Курс тестування QA/QC.

Влад закінчив курс QA/QC  в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався .

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#154.Микола.Курс програмування JavaScript.

 

Микола закінчив курс JavaScript Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

 

#153.Василина. Курс програмування JavaScript.

 

Василина закінчила курс JavaScript Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувалась.

Ми щиро бажаємо їй усього найкращого в подальшій  роботі!

 

#152.Руслана. Курс SEO.

 

Руслана закінчила курс SEO в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувалась.

Ми щиро бажаємо їй усього найкращого в подальшій  роботі!

 

#151.Тарас. Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це — Тарас!

Він пройшов курс програмування  Java Complex в нашій школі  та працевлаштувався !

 

#149.Лев.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це — Лев!

Ігор пройшов курс  Java Complex в нашій школі програмування та працевлаштувався в компанію-партнер “Binariks”!

https://www.linkedin.com/in/lev-nakonechnyy-838484166/

 

#148.Ігор.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це — Ігор!

Ігор пройшов курс  Java Complex в нашій школі програмування та працевлаштувався в компанію Logivation!

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

 

#147.Олег. Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це — Олег!

Олег пройшов курс  Java Complex в нашій школі програмування  та працевлаштувався в компанію Ciklum!

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

 

#145.Віталій.Курс програмування Java Complex

Віталій закінчив курс  Java Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався!

Ми  бажаємо йому всього найкращого в подальшому розвитку та роботі!

 

#144.Ігор.Курс програмування Java Complex

Ігор закінчив курс  Java Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався  в компанію EPAM! 

Ми  бажаємо йому всього найкращого в подальшому розвитку та роботі!

 

 

#143.Роман.Курс програмування Java Complex

Роман закінчив курс  Java Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався  в компані-партнер “Incora”! 

 

 

 

#142.Влад.Курс програмування JavaScript Complex

Влад закінчив курс програмування  JavaScript Complex в нашій IT-школі у Львові та   працевлаштувався за нашою рекомендацією у компанію Otakoi !

Ми  бажаємо йому всього найкращого в подальшому розвитку та роботі!

 

#141.Нікіта.Курс програмування Javascript Complex.

Нікіта закінчив курс програмування JavaScript Complex  в нашій школі програмування у Львові  та  працевлаштувався в компанію StartUps.

Ми щиро бажаємо йому всього найкращого в подальшому розвитку та роботі!

 

#140.Дмитро.Курс програмування Java Complex

Дмитро закінчив курс програмування Java Complex в нашій іт-школі у Львові та  працевлаштувався в компанію Global Logic!

Ми щиро бажаємо йому  та невтримного розвитку!

 

#139.Валентин.Курс програмування Java Complex

Валентин закінчив курс програмування  Java Complex у Львові та  працевлаштувався!

Ми щиро бажаємо йому успіхів, та невтримного розвитку!

 

#138.Андрій.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це – Андрій!

Андрій пройшов курс програмування JavaScript Complex у Львові в нашій IT-школі та  працевлаштувався ще до закінчення навчання!

Ми щиро бажаємо йому невтримного розвитку!

 

#137.Анастасія.Курс тестування QA/QC

Знайомтесь, це – Анастасія!

Анастасія пройшла курс QA/QC в нашій школі програмування у Львові  та  працевлаштувалась!

Ми щиро бажаємо їй  невтримного розвитку!

 

#136.Павло.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це – Павло!

Павло пройшов курс Java Complex в нашій школі програмування, та  працевлаштувався в компанію-партнер CoreValue!

Ми впевненні, що в нього все буде супер!

 

#135.Роман.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь , це – Роман!

Він закінчив курс програмування Java Complex в нашій школі у Львові та працевлаштувався !

 

 

#134.Андрій.Курс програмування Java Complex

Андрій пройшов курс програмування JavaScript Complex в нашій IT-школі у Львові, та  працевлаштувався у компанію-партнер  “Binariks”!

 

 

#133.Андрій.Курс програмування JavaScript Complex

Знайомтесь, це — Андрій!

Він пройшов курс програмування Java Complex в нашій школі у Львові, та працевлаштувався в компанію Everlink !

 

 

#130.Ігор.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це – Ігор!

Ігор пройшов курс програмування Java Complex в нашій іт-школі у Львові, та успішно працевлаштувався ментором в одну зі шкіл програмування у Львові!)

Ми щиро бажаємо йому успіхів та невтримного розвитку!

#129.Володимир.Курс програмування JavaScript Complex

Знайомтесь, це — Володимир!

Володимир пройшов курс програмування Java Complex в нашій школі у Львові, та працевлаштувався в компанію StartUps !

 

 

#127.Олег.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це – Олег!

Олег пройшов курс програмування JavaScript Complex в нашій IT-школі у Львові, та працевлаштувався ще на етапі навчання!

 

 

#126.Ростислав.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це – Ростислав!

Він пройшов курс програмування  JavaScript Complex в нашій IT-школі у Львові, та  працевлаштувався в компанію-партнер “Binariks”!

 

 

#125.Андрій.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь , це – Андрій!

Він пройшов курс програмування Java Complex в філії у Львові та  працевлаштувався!

 

#124.Юрій.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь , це – Юрій!

Юрій пройшов курс програмування Java Complex в нашій іт-школі у Львові, та  працевлаштувався в компанію KindGeek !

 

 

#123.Андрій.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це – Андрій!

Він пройшов курс програмування Java Complex у Львові, та  працевлаштувався в компанію-партнер “Binariks”!

 

#122.Артем.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це – Артем!

Він пройшов курс програмування Java Complex в нашій іт-школі у Львові, та працевлаштувався!

Ми щиро бажаємо йому успіхів, та невтримного розвитку!

 

#121.Тарас.Курс програмування JavaScript Complex

Тарас пройшов курс програмування JavaScript Complex в нашій IT-школі та  працевлаштувався ще на етапі навчання в компанію “Greed Dynamics”!

Ми щиро бажаємо йому  невтримного розвитку!

#120.Ростислав.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь , це – Ростислав!

Ростислав пройшов курс програмування JavaScript в нашій іт-школі у Львові, та  працевлаштувався! Нині він займає посаду middle react developer.

 

#119.Іван.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це – Іван!

Він пройшов курс програмування Java Complex в нашій IT-школі у Львові, та  працевлаштувався до компанії-парнтера “CoreValue”!

 

 

#118.Роман.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це — Роман!

Роман пройшов курс програмування Java Complex в нашій школі у Львові та працевлаштувався в компанію EPAM!

https://www.linkedin.com/in/pankivroman/

#117.Володимир.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це – Володимир!

Він пройшов курс програмування Java Complex у Львові, та  працевлаштувався за нашою рекомендацією до компанії-партнера  “Incora”!

 

 

#116.Микита.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це — Микита!

Він пройшов курс програмування Java Complex в нашій школі у Львові  та  працевлаштувався!

Ми щиро бажаємо йому всього найкращого!

#115.Юрій.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь , це – Юрій!

Юрій пройшов курс програмування Java Complex в нашій іт-школі у Львові, та  працевлаштувався в компанію Mova Tech на посаду Android розробника!

 

 

#114.Назар.Курс програмування Java Complex

Назар пройшов курс Java Complex в нашій школі програмування та працевлаштувався в компанію EPAM на посаду Hybris developer ! Після 9 місяців роботи він отримав посаду Middle developer.

Ми щиро бажаємо йому  досягнення всіх професійних вершин!

 

Всі історії
Як проходить

курс JavaScript?


     
 • Перед початком Отримання коротких відеозаписів для підготовки до лекції

 • Понеділок та середа Лекція, отримання домашнього завдання.

 • Вівторок та четвер Практичне заняття з підтримкою ментора
 • п'ятниця Консультаційне заняття. Відповіді на будь-які питання (навіть по майбутніх темах)
 • Субота Заняття з англійської, додаткові воркшопи та тренінги

Advantages

КИМ ВИ БУДИТЕ ПРАЦЮВАТИ

ПІСЛЯ КУРСУ JavaScript?
oktenweb number 1
Fullstack developer
Розробник, який працює з front і backend модулями, здатний самостійно виконати проект або окремі його етапи. Середня заробітна плата - 3200$
oktenweb number 1
NODE.JS DEVELOPER
Розробник, який працює з backend на платформі node.js. Здатний написати серверну частину проекту. Середня заробітна плата - 2500$
oktenweb number 1
React & Angular Developer
Розробник, який працює з frontend частиною проекту і різноманітними RESTful API. Середня заробітна плата - 2500$
програма комплексного

онлайн курсу javascript

Під час online курсу JavaScript Complex ви розглянете наступні модулі:
01
HTML/CSS
oktenweb red arrow
02
JavaScript
oktenweb red arrow
03
MySQL
oktenweb red arrow
04
MongoDB
oktenweb red arrow
05
Node.JS
oktenweb red arrow
06
TypeScript
oktenweb red arrow
07
Vue.JS
oktenweb red arrow
08
Angular
oktenweb red arrow
09
Ionic Framework
oktenweb red arrow
10
React
oktenweb red arrow
11
DevOps Tools & Deploy
oktenweb red arrow
12
Англійська мова
oktenweb red arrow
13
Git
oktenweb red arrow
14
Scrum. Soft skills
oktenweb red arrow
15
Інкубатор досвіду
oktenweb red arrow
Вступ до HTML та знайомство з CSS
oktenweb red arrow
Способи створення сторінок, основні теги, способи приєднання стилів.
Блочні елементи та способи їх розташування на сторінці
oktenweb red arrow
Побудова блочних елементів, властивості для зміни розташування елементів на сторінці.
Селектори в CSS
oktenweb red arrow
Способи звернення до елементів. Різноманіття селекторів.
Події CSS
oktenweb red arrow
Способи побудови подій в CSS. Область впливу події, та способи її використання.
Таблиці
oktenweb red arrow
Створення та використання таблиць. Недоліки табличної верстки.
Flexbox
oktenweb red arrow
Викорситання властивості flexbox для розташування блочних елементів на сторінці.
Анімації
oktenweb red arrow
Створення анімаційних функцій, доцільність їх використання.
Кроссбраузерна верстка
oktenweb red arrow
Варіанти оголошення та опису кроссбраузерних властивостей.
Адаптивна верстка
oktenweb red arrow
Побудова адаптивних сторінок та можливості оптимізації під час розробки.
CSS Framewroks. Bootstrap. PureCSS
oktenweb red arrow
Підключення та використання фреймворків bootstrap & pureCSS.
Введення в JavaScript
oktenweb red arrow
Знайомство з мовою JavaScript, її основні переваги, змінні та оператори.
Цикли та масиви
oktenweb red arrow
Використання циклів та масивів в JavaScript та їх відмінність у порівнянні з Java.
Функції в JavaScript
oktenweb red arrow
Побудова та використання функцій в JavaScript, їх переваги та недоліки в порівнянні з методами в Java.
Об'єкти в JavaScript
oktenweb red arrow
Способи побудови та використання об'єктів в JavaScript.
Поведінки об'єктів та їх використання.
Способи побудови об'єктів засобами ES6.
Об'єктна модель документа (DOM - document object model)
oktenweb red arrow
Обробка та використання DOM структури для динамічної зміни контенту на стороні клієнта.
Події в JavaScript
oktenweb red arrow
Побудова, обробка та використання подій (click, move і тд.) в JavaScript.
Асинхронність в JavaScript
oktenweb red arrow
Побудова асинхронного коду. Використання Promise, async, await для обробки асинхронного коду.
jQuery, _dash, та інші цікаві бібліотеки
oktenweb red arrow
Знайомство з різноманітними цікавими бібліотеками (jQuery, _dash, select2 та інші).
Способи їхнього застосування.
MySQL. Встановлення. Переваги та недоліки
oktenweb red arrow
Встановлення MySQL server та MySQL Workbench.
Базові операції MySQL
oktenweb red arrow
Свторення бази даних, створення таблиці, заповнення таблиць інформацією.
Відношення між таблицями та нормальні форми баз даних
oktenweb red arrow
Способи побудови відношень між таблицями, та їх форми.
Об'єднання таблиць та каскадні операції
oktenweb red arrow
Каскадні операції, об'єднання таблиць, маніпуляції з кортежами.
Індексація атрибутів
oktenweb red arrow
Способи створення різноманітних індексів, доцільність їх використання.
MongoDB. Знайомство
oktenweb red arrow
Встановлення MongoDB server та Compas.
Базові операції
oktenweb red arrow
Створення бази даних, створення таблиці, заповнення колекцій інформацією.
Відношення в MongDB
oktenweb red arrow
Способи побудови відношень між таблицями.
Переваги та недоліки побудови реляційної моделі в нереляційних базах даних.
Агрегації та внутрішні посилання
oktenweb red arrow
Агрегатні операції, об'єднання колекцій, маніпуляції з документами.
Індексація документів
oktenweb red arrow
Варіанти побудови індексів та доцільність їх використання.
Встановлення. Модульна система common.js
oktenweb red arrow
Встановлення платформи Node.JS. Використання модульної системи common.js
Асинхронність. Event loop
oktenweb red arrow
Побудова та обробка асинхронного коду з використанням Promise. Принцип побудови стеку подій в асинхронному коді.
Event Emmiter. File System. Stream API
oktenweb red arrow
Створення власних подій, їх виклик та обробка.
Робота з файловою системою та можливості її оптимізації.
Протокол HTTP. Створення сервера та побудова маршрутів
oktenweb red arrow
Побудова та опис серверної частини з використанням протоколу HTTP. Способи маршрутизації між компонентами системи.
Nodemon. Winston
oktenweb red arrow
Використання утиліт nodemon та winston для полегшення обробки коду та його логування.
Express.js & Template engines
oktenweb red arrow
Використання Express.js для створення web-серверу.
Використання шаблонізатора Pug для рендерінгу статичного контенту.
Mongoose
oktenweb red arrow
Використання ODM прошарку Mongoose для полегшення роботи з базою даних.
REST
oktenweb red arrow
Застосування концепції RESTful та способи рефакторингу коду.
Passport.js. Local/Google strategy
oktenweb red arrow
Використання бібліотеки passport.js для побудови рівня безпеки запитів та логінації.
Socket.io
oktenweb red arrow
Способи опису та використання сокетів. Побудова чату.
Telegram bot
oktenweb red arrow
Використння Telegram API для створення боту з різноманітним функціоналом.
Типи
oktenweb red arrow
Використання TypeScript як строго типізованої обгортки JavaScript. Використання різноманітних типів.
Функції
oktenweb red arrow
Варіанти створення та використання функцій в TypeScript.
Різновиди функцій. Переваги та недоліки.
Класи
oktenweb red arrow
Клас як власний тип. Побудова та використання класу. Різновиди класів.
Інтерфейси
oktenweb red arrow
Інтерфейс як контракт. Побудова та використання інтерфейсів.
Generics
oktenweb red arrow
Способи узагальнення полів в середені класу.
Enums
oktenweb red arrow
Перечислення та моменти їх використання.
Modules
oktenweb red arrow
Модулі в TypeScript, побудова та доцільність використання.
Namespaces
oktenweb red arrow
Простори імен в TypeScript, побудова та доцільність використання.
Знайомство з Vue.JS
oktenweb red arrow
Встановлення Vue.js та підключення до сторінки.
Створення компонентів
oktenweb red arrow
Способи створення компонентів та їх використання.
Bindings
oktenweb red arrow
Способи передачі інформації в компоненти.
Стандартні директиви
oktenweb red arrow
Стандартні директиви Vue.JS та способи їх використання.
Способи стилізування
oktenweb red arrow
Способи стилізування компонентів Vue.JS.
Angular Starter. AngularCLI
oktenweb red arrow
Створення початкового проекту за допомоги Angular CLI. Комунікація між змінними та компонентами.
Комунікація між компонентами
oktenweb red arrow
Комунікація між компонентами.
Способи комунікації між компонентами. Декоратори @Input @Output.
Pipe
oktenweb red arrow
Репрезентація інформації.
Використання pipe-конструкцій для відображення інформації. Створення власних pipes.
Directives and Advanced Components
oktenweb red arrow
Способи створення власних директив та поглиблена робота з компонентами.
Побудова сервісів
oktenweb red arrow
Створення сервісного рівня для отримання даних з різних API.
Dependency Injection
oktenweb red arrow
Впровадження залежностей.
Використання принципу Dependency Injection та його розуміння.
Routes
oktenweb red arrow
Машрутизація та передача параметрів між компонентами.
Modules. Lazy Loading
oktenweb red arrow
Модульна система та лінива загрузка модулів.
Знайомство з IONIC 3
oktenweb red arrow
Встановлення. Ознайомлення з архітектурою проекту.
Навігація
oktenweb red arrow
Способи навігації з використанняи menu, tabs.
Розуміння simple stack.
Ionic Components
oktenweb red arrow
Ознайомлення з стандартними компонентами.
Ionic SCSS
oktenweb red arrow
Стилізування компонентів ionic.
Ionic Native
oktenweb red arrow
Підключення нативних плагінів (IOS/Android).
Часті синтаксичні конструкції.
oktenweb red arrow
Вступ до синтаксичних зворотів, які часто використовують в react і (spread, rest оператори, inline if condition && , переваги стрілочних функційній в react, де структуризація об’єктів і масивів
Перші компонентию.
oktenweb red arrow
Як почати роботу з react, налаштування і перший компонент.
Детальніше про компоненти.
oktenweb red arrow
Що таке react component, чому він виглядає як html і чому вона по факту ним не є.
Функціональні компоненти.
oktenweb red arrow
Функціональні компоненти. Переваги та недоліки подібних компонентів в react.
Класові компоненти.
oktenweb red arrow
Класові компоненти. Переваги та недоліки.
Props.
oktenweb red arrow
Що таке props? Для чого вони потрібні?
Ключові аспекти реакту.
oktenweb red arrow
Що таке state, чим відрізняється від props і чому ці два аспекти react є ключовими
Робота з DOM в react.
oktenweb red arrow
Робота з DOM і refs, як альтернативний спосіб звернення до DOM елементів.
Форми в react.
oktenweb red arrow
Робота з формами, контрольовані та неконтрольовані елементи.
Життєві цикли.
oktenweb red arrow
Методи життєвого циклу класових react компонентів.
Робота з динамічними даними.
oktenweb red arrow
Як заповнювати react компоненти динамічними даними та проста комунікація з API (на прикладі JSON Placeholder)
State lifting
oktenweb red arrow
як в’язати компоненти між собою: коли доречно, а коли ні.
Маршрутизація.
oktenweb red arrow
Побудова маршрутизації та взаємодії даних.
React Patterns.
oktenweb red arrow
React паттерни - render props паттерн, props children, компоненти вищого порядку.
Context API.
oktenweb red arrow
Для чого використовується і як може спростити комунікацію між компонентами.
Redux.
oktenweb red arrow
Redux: які задачі виконує, коли його варто підключати, а коли він надлишковий і як його використовувати.
Redux middleware
oktenweb red arrow
Redux middleware
Docker
oktenweb red arrow
Викорситання Docker та створення docker-контейнерів для мікросервісної архітектури.
Amazon Web Services
oktenweb red arrow
Розгортання проекту на екземплярах AWS.
Рівень А1
oktenweb red arrow
Все необхідне для рівня А1
Рівень А2
oktenweb red arrow
Все необхідне для рівня А2
Рівень В1
oktenweb red arrow
Все необхідне для рівня В1
Введеня в системи контролю версій (VCS)
oktenweb red arrow
Загальні поняття про системи контролю версій.
Основні команди git.
oktenweb red arrow
Commit, push, pull, merge, rebase та інші.
Інтеграція VCS з IDE
oktenweb red arrow
Інтеграція VCS з різноманітними IDE.
Pull request
oktenweb red arrow
Робота в команді над проектом з допомогою pull request.
Conflicts
oktenweb red arrow
Вирішення конфліктів в гілках.
Введення в методологію
oktenweb red arrow
Загальне знайомство з методологією Scrum.Основні моменти та які проблеми вирішує.
Agile
oktenweb red arrow
Знайомство з підходом Agile.
Kanban
oktenweb red arrow
Знайомство з підходом kanban.
Waterfall
oktenweb red arrow
Знайомство з підходом Watrerfall.
Проходження 5-місячної практики
oktenweb red arrow
Проходження 5-місячної практики та створення власного або командного проекту під наглядом менторів. Практика доступна всім, хто обрав курс "Базовий +Стажування".
Відгуки
роботодавців
Це саме той розділ, яким ми дійсно пишаємося, адже ні у кого більше такого немає. Наші випускники працюють в провідних компаніях Львова і Києва, які дуже добре відгукуються про наших студентах. І це не маленькі "конторки", а it-компанії, які займають в рейтингу DOU лідируючі позиції.
 • Відгук від компанії "Binariks"
 • Відгук від компанії "Rolique"
 • Відгук від компанії "INCORA"
Галерея

Курсу JavaScript Сomplex

oktenweb Онлайн курс JavaScript Complex (Live)
Онлайн курс

Онлайн курс JavaScript Complex (Live)

Базовий
Тривалість курсу
5 місяців
Hard & Soft skills
✔️
Доступ до відео до початку навчання
✔️
Відеозаписи всіх лекцій
✔️
Сертифікат по закінченню
✔️
Допомога в оформленні резюме
✔️
Підготовка до співбесіди
✔️
Робота в команді над проектом
✔️
Інкубатор досвіду
✖️
Особистий ментор на період навчання
✖️
Обсяг в годинах
150+
Розтермінування до 24місяців
✔️
Ціна курсу
44 000
17 500 грн.
Вільних місць
2
Зараз переглядають
Онлайн + Інкубатор досвіду
10 місяців
✔️
✔️
✔️
✔️
✔️
✔️
✔️
✔️
✖️
830+
55 000
23 900 грн.
2
Індивідуальний
індивідуально
✔️
✔️
✔️
✔️
✔️
✔️
✔️
тільки стаціонарний курс
✔️
960
✔️
110 000
51 000 грн.
1
БОНУСИ
БОНУСИ
А тепер...бонуси
Запишись
зараз
та отримай будь-який онлайн курс
вартістю
17 500 грн.
У подарунок
Залишилось часу
Поспішай! залишилось:
00
днів
:
00
годин
:
00
хвилин
:
00
секунд
Вільних місць
2
Зараз переглядають
Записатись
oktenweb student oktenweb logo part
Запишись на курс вже зараз!
Оберіть бажаний курс*
Я нічого не розумію в програмуванні, чи зможу я вчитись на ваших курсах?

Так! Програми курсів розраховані на початківців у програмуванні, але Вам потрібно бути впевненим користувачем ПК.

Чи можу я спочатку спробувати, а вже потім йти на курси?

Звісно, ми постійно робимо безкоштовні курси та відкриті заняття, щоб Ви могли прийти, спробувати, познайомитись і поспілкуватись з викладачами, а вже потім вирішувати чи необхідні Вам курси програмування.

Щоб потрапити на ці заходи слідкуйте за новинами на сайті та в соціальних мережах!
Сторінка у facebook.
Або на сайті в розділі АКЦІЇ.

Чи потрібно мати з собою ноутбук?

Ми забезпечуємо усім необхідним, у тому числі і ноутбуками, але якщо Ви забажаєте, то можете принести свій особистий ноутбук.
З іншої сторони, на курсах JavaScript та курсах Java або Python ми навчимо Вас користуватись системами контролю версій і необхідність зберігати свої коди відпаде сама собою.

Чи є вікові обмеження для студентів?

У нас вчаться люди віком від 16 до 63 років. Але якщо у Вас є якісь сумніви, ми можемо провести невеличку співбесіду, в якій визначимо, наскільки Ви або Ваша дитина готова до навчання.

Як записатись на курси?

Потрібно заповнити заявку на сайті і Вам перетелефонують, або зателефонувати за номерами 068-260-46-46 / 073-260-46-46.

Як проходить навчання?

Заняття на стаціонарних курсах відбуваються наступним чином :

 • Перед заняттями ви отримуєте відеозапис по майбутній темі для того, щоб переглянути його і зрозуміти про що буде йтись мова на занятті
 • Ви відвідуєте заняття, слухаєте лекцію, ставите питання. Ментор завжди записує заняття на ВІДЕО. Тому по закінченню лекції в Вас буде ще один відеозапис.
 • Після пари Ви отримуєте посилання на відеозапис поточного заняття та необхідні матеріали (домашнє завдання, додаткові джерела).
 • Вдома Ви виконуєте домашнє завдання.
 • Приходите на наступне заняття, яке вже буде на 100% практичне.
 • У випадку, якщо Ви щось не зрозуміли, під час практичного заняття можна задати всі питання які Вас цікавлять

Заняття на online курсах відбуваються наступним чином :

 • Перед заняттями ви отримуєте відеозапис по майбутній темі для того, щоб переглянути його і зрозуміти про що буде йтись мова на занятті
 • Ви відвідуєте заняття, слухаєте лекцію, ставите питання. Ментор завжди записує заняття на ВІДЕО. Тому по закінченню лекції в Вас буде ще один відеозапис.
 • Після пари Ви отримуєте посилання на відеозапис поточного заняття та необхідні матеріали (домашнє завдання, додаткові джерела).
 • Вдома Ви виконуєте домашнє завдання.
 • У випадку, якщо Ви щось не зрозуміли, під час наступного заняття можна задати всі питання які Вас цікавлять
Чому ваші курси тривають більше часу ніж у конкурентів?

Це найцікавіший момент!

Чому більше?
Перш ніж запустити курс ми збираємо всіх менторів і обговорюємо всі теми, які необхідно розкрити майбутньому спеціалісту.
Уявіть собі захід, на якому 20 розробників діляться своїм досвідом щодо того, які теми вони зустрічають частіше в своїй роботі. І ми беремо його за основу.
Кожен з наших викладачів - чистий практик з немалим досвідом. Тому вони вносять свій вклад в розробку курсу коли кажуть "...мені з цією темою доводиться працювати". Таким чином ми формуємо необхідний "стек" технологій і бібліотек по кожному напрямку.
Але при цьому ми чітко розуміємо, що давати на заняттях інформацію, "з чого складається комп'ютер", або "як виглядає двійкова система обчислення" - це просто "забивати" чимось час з метою показати "А В НАС БІЛЬШЕ!".
Інформація повинна бути корисною і яку доведеться використовувати в роботі. З чого складається комп'ютер, Ви і самі знайдете (або вже знаєте).
Ми викладаємо тільки необхідну інформацію!
Також, по суботах ми робимо необмежені по часу консультації, що б Ви могли поставити свої питання. І це суттєво буде економити навчальний час Вам і Вашим колегам по навчанню.

Чи надаєте ви навчальні матеріали?

Так, ми даємо навіть більше - відеозаписи Ваших занять та спеціально підготовлені викладачами відео-уроки по додатковим темах для самоопрацювання.

Чи допомагаєте ви в подальшому працевлаштуванні?

Так. Протягом курсу викладач робить характеристики студентам. Найкращі студенти будуть мати можливість пройти співбесіду в компаніях-партнерах. Але на співбесіді все залежить від Вас! Після курсів програмування з інкубатором досвіду ми в договорі гарантуємо працевлаштування.

Чи можу я оплатити курси по перерахунку?

Так. Ми працюємо повністю офіційно, тому у Вас є можливість здійснити оплату по перерахунку.

Я не встиг записатись на курс, а він вже розпочався. Чи можу я приєднатись до групи?

Якщо Ви пропустили 1-2 заняття, ми виділимо особистого ментора, котрий пройде з Вами пропущені теми. Якщо ж це більше ніж 3 заняття, ми радимо записатись на наступний набір. Очікування того вартує.

Я вже самостійно охопив частину курсу, який ви викладаєте, чи можу я записатись тільки на іншу частину занять?

Ви впевнені, що увесь самостійно опанований матеріал Ви зрозуміли вірно і це не дасть негараздів в майбутньому? Якщо так, тоді у Вас буде така можливість, але за наявності вільних місць в групі.

Що таке інкубатор досвіду?

Інкубатор досвіду — це 5 місяців роботи в команді над власним проєктом під наглядом наших розробників в нашому офісі. Інкубатор дає можливість отримати комерційний досвід, який так необхідний роботодавцю.

Залишились питання? Залишай заявку!
Ми тобі допоможемо!
Залишити заявку
oktenweb girl yellow oktenweb logo background
Oktenweb
university
Наші контакти
Зв'язатися з нами01042, м. Львів, вул. Богомольця 9Години роботи: 12:00 - 22:00