Записатись на курс
Оберіть бажаний курс*

Мова:

Курси JavaScript онлайн - крок назустріч майбутньому! Випускники школи «OktenWeb UniversITy» працюють в українських та зарубіжних компаніях, а також у веб-студіях. Це доказ того, що онлайн навчання JavaScript проходить на вищому рівні. Наші викладачі надають теоретичну інформацію та пропонують учням практичні завдання. Така схема навчання відрізняється високою ефективністю. Учні легко засвоюють інформацію, тому що вони її обов’язково закріплюють на практиці. Через кілька тижнів у випускників львівської школи з'являється нова професія. Під нею мається на увазі фронтенд-розробник. Це фахівець, який розбирається в фреймворках, бібліотеках та в багатьох інших питаннях.
Курси JavaScript онлайн - навчання в зручній обстановці
Курси JS онлайн - навчання в дистанційному режимі. Це практичний варіант, який подобається багатьом студентам нашої львівської школи. В епоху інформаційних технологій легко вирішується важлива проблема: небажання повертатися за шкільну парту та приходити на заняття в точно обумовлений час. Курси JS online проводяться в комфортному режимі. Учні самостійно вибирають, де їм зручніше навчатися. До поширених варіантів відноситься власний будинок, парк, кафе. Вчитися можна всюди, де є доступ до Всесвітньої мережі. Це головна перевага, завдяки якій уроки в онлайн-режимі ми проводимо постійно та протягом багатьох років.
Курси JavaScript онлайн - сучасний метод організації навчального процесу. Ми його використовуємо в повній мірі. В нашу школу записуються люди різного віку. Вони хочуть отримати знання та в майбутньому стати хорошими веб-розробниками. Ми вітаємо таке бажання і намагаємося у всьому допомагати студентам. Станьте учнем школи «OktenWeb UniversITy» і відчуйте всі переваги уроків в дистанційному режимі! Онлайн навчання JavaScript - ефективний спосіб отримання цінних знань, для якого характерні такі вагомі плюси:
Доступність - навчатися в школі можуть не тільки жителі Львова. З цим не виникають проблеми. Вивчати мову програмування можуть жителі інших населених пунктів України.
Висока якість навчання - для досягнення найкращих результатів у навчанні використовуються перевірені засоби. Це теоретичні матеріали, практичні завдання, посилання на додаткові джерела інформації.
Економія часу та скорочення грошових витрат - для вивчення мови програмування не потрібно приходити в школу в певні дні і в призначений час. Навчання проводиться в дистанційному режимі. Не потрібно нікуди поспішати та довго добиратися до навчального закладу на автомобілі, трамваї.
Персональні консультації - якщо у студента виникають питання по темі заняття, він їх ставить ментору. Викладач дає розгорнуті відповіді на питання, виходячи зі свого досвіду та наявних знань.
Комфорт - Ви можете навчатися, сидячи на комп'ютерному кріслі або на дивані. При бажанні можна відправитися в парк та прослухати урок, перебуваючи на чистому повітрі. Все залежить від особистих переваг та обставин.
Курси JS онлайн в школі «OktenWeb UniversITy»
Курси JavaScript онлайн - популярна форма навчання. Нею користуються юнаки та дівчата, молоді батьки та люди старшого віку. Наші студенти розуміють, що професія веб-розробника відноситься до числа найбільш високооплачуваних. Тому вони звертаються до нас та стають студентами школи «OktenWeb UniversITy». Онлайн навчання JavaScript приваблює тим, що не потрібно змінювати звичний ритм життя. Навчатися можна в зручній обстановці, незалежно від свого місця розташування. Наші учні мають доступ до освітнього ресурсу та до теоретичних матеріалів курсу. Ніщо не перешкоджає їхній освіті, вдосконаленню навичок та саморозвитку.
Курси JS онлайн - комплексна програма, під якою мається на увазі вивчення сучасної мови програмування та головних принципів роботи з нею. Після завершення всіх занять наші студенти легко втілюють свої знання на практиці. Їм відомі типи даних і змінні, методи роботи з інтерфейсом і функціональне спадкування. Курси JS online проводять досвідчені викладачі. Вони ретельно підбирають теоретичний матеріал для лекцій та розробляють цікаві практичні завдання. Уроки в дистанційному режимі проходять на належному рівні. Студенти розуміють, про що розповідає ментор, і при необхідності задають уточнюючі запитання.
Курси фронтенд онлайн - отримання нової професії
Курси front end онлайн - можливість в подальшому знайти хорошу роботу та реалізувати себе! Це теоретичні та практичні заняття для тих, хто хоче отримати посаду в престижній компанії, запустити власний інтернет-проект або стати фрілансером. Ми знаємо, наскільки сьогодні затребувана професія веб-розробника. Тому курси front end онлайн, ціна яких прийнятна, проводяться регулярно. Ми запрошуємо всіх бажаючих до школи «OktenWeb UniversITy» та створюємо чудові умови для отримання знань в дистанційному режимі! Записавшись на уроки, Ви самі в цьому переконаєтеся. Вам сподобається те, як доступно викладається матеріал і скільки часу витрачається на практичні завдання.
Курси фронтенд онлайн - навчання в комфортній обстановці і в зручному режимі. Наші викладачі знаходять індивідуальний підхід до кожного студента. Тому ніхто не залишається без уваги. Нашим головним завданням є підготовка фахівців, які зможуть працювати в IT-компанії та в веб-студії. Ми з ним прекрасно справляємося, оскільки у львівській школі працюють досвідчені викладачі. Вони проводять курси фронтенд online і одночасно являються співробітниками відомих організацій, діяльність яких пов'язана з інформаційними технологіями.
Що Ви отримаєте на курсах front end онлайн?
Записавшись до лав наших студентів, Ви зробите крок назустріч новій професії. Курси front end онлайн - ефективна програма, розроблена кваліфікованими фахівцями. У неї входять різноманітні теми, починаючи з локальних змінних і закінчуючи прототипним спадкуванням. Курси front end онлайн, ціна яких демократична, проводяться в дистанційному режимі. Одногрупники спілкуються між собою та обговорюють теми уроків. Для цього створюються спеціальні групи в популярних месенджерах.
Всім відомо, що робота в IT-сфері - це престижно і вигідно. Тому курси фронтенд онлайн ніколи не бувають зайвими. Після їх завершення випускники школи не сидять, склавши руки. Вони знаходять високооплачувану роботу та повністю забезпечують себе/свою сім'ю. Запишіться і Ви на курси фронтенд online! Прийнявши таке рішення, Ви отримаєте:
структурований навчальний матеріал, підготовлений кращими викладачами;
цікаві практичні завдання для закріплення знань;
навчання в зручному режимі: домашня обстановка, затишне кафе, парк;
повноцінне спілкування з викладачем: в ході занять або після уроків в месенджері;
відеоматеріали для самонавчання за додатковими темами - прекрасний шанс удосконалити отримані знання і попрацювати над темою самостійно;
допомога в подальшому працевлаштуванні - кращі випускники львівської школи проходять співбесіду в компаніях, з якими у нас встановлені тісні ділові відносини.
Курси JS онлайн - комплекс занять, присвячених окремим темам. З програмою уроків можна ознайомитися на офіційному сайті школи «OktenWeb UniversITy». Ми завжди відкриті для спілкування з нашими студентами. Якщо Ви не можете періодично приїжджати до нас через сімейні обставини чи у Вас є постійна робота, виберіть навчання в дистанційному режимі. Курси JS online - унікальна методика взаємодії вчителя і учня, в якій є всі необхідні компоненти (теоретичні матеріали, практичні завдання, спілкування з ментором). Після їх завершення студенти прекрасно розбираються в мові програмування та знаходять роботу за фахом!
Курси JavaScript онлайн - можливість отримання знань в дистанційному режимі. Нею може скористатися кожна людина, яка хоче стати хорошим веб-розробником. Ми у всьому допомагаємо учням та створюємо оптимальні умови для навчання. Вартість курсів доступна. Онлайн навчання JavaScript проводять кваліфіковані фахівці. Вони не просто педагоги, а співробітники провідних IT-компаній. Це основний момент, завдяки якому учні школи отримують актуальну інформацію. Студенти слухають лекції, виконують практичні завдання та задають питання ментору. Це перевірена схема взаємодії учнів і викладачів, завдяки якій досягаються відмінні результати!
oktenweb logo background
oktenweb Node.js Карантин Online (Live)
Онлайн

Node.js Карантин Online (Live)

600+ відгуків
400+ працевлаштованих
філії київ, львів
100% гарантия
Записаться
Карантин з користю

курс Node.js

Двотижневий інтенсив на якому ви дізнаєтесь, як працювати з платформою node.js, та створювати REST API з допомогою Express | MySQL2 | Sequelize | Mongoose | JWT , попрацюєте з асинхронністю та event loop, а також Event Emmiter
Вимога : Знання javascript
чому варто обирати

школу OWU ?

oktenweb javascript yellow
oktenweb number 1
БІЛЬШЕ 400 ПРАЦЕВЛАШТОВАНИХ
За останні 3 роки ми відкрили дорогу в нове життя понад 400 випускникам, відео відгуки яких ви можете побачити на нашому сайті або соціальних мережах. Це були люди різного віку і професій для яких IT-сфера була чимось новим.
oktenweb number 2
ПОНАД 650 ВІДГУКІВ
Школа програмування OWU - єдина, у якої понад 300 відео відгуків від працевлаштованих і задоволених випускників! Це найбільша кількість відео відгуків в Україні, яке перевищує показники інших шкіл мінімум в 15 разів! Наші випускники працевлаштовуються, і ми можемо це довести! А також 350+ відгуків в гугл та фейсбук.
oktenweb number 3
ВІДГУКИ РОБОТОДАВЦІВ
Ми - єдина школа програмування у якої є відео відгуки роботодавців, які взяли на роботу наших випускників! У кого є ще таке? Дайте подумати .... ні в кого!
oktenweb number 4
Повторне проходження курсу
В нашій школі програмування ми розуміємо, що в житті стаються різноманітні ситуації, які можуть змусити Вас пропустити частину навчання. Тому ми перша і єдина IT-школа в Україні, яка дає можливість пройти курс повторно, та абсолютно безкоштовно!
oktenweb number 5
КУРСИ ВІД IT-КОМПАНІЇ
Тільки IT-компанія буде завжди в курсі всіх змін в сфері IT-технологій, а школа від IT-компанії завжди донесе тебе інформацію першою. Зроби правильний вибір!
oktenweb number 6
реальні знання
Ми даємо лише ту інформацію, яка реально необхідна, без "... ця мова була створена в такому-то році" та іншого мотлоху. Ми концентруємо увагу на тих темах, які реально необхідні, а не "пробігає" по них парою слів і рядком коду. Після курсу ви будете розуміти, як працювати з node.js nf застосувати його на реальному проекті.
більше знань
в 2 рази!
Майже всі школи програмування говорячи про базовий курс JavaScript мають на увазі примітивний набір тем, які не виходять за межі роботи з об'єктами, а всі інші теми виносять в , так званий, поглиблений рівень.
Але в нас зовсім по іншому! Базовий JavaScript для нас - це те, що для інших шкіл базовий та поглиблений. Тому від нас ви отримуєте у 2 рази більше знань. А що ж для нас поглиблений рівень? Це робота з фреймворками та бібліотеками React, Angular, Vue.js та платформою Node.js.
Відчуйте різницю!
Watch video
ЯК ДОСЯГТИ МАКСИМАЛЬНОГО
РЕЗУЛЬТАТУ?
Для цього потрібно постійно практикуватись під наглядом ментора. Ми створили найбільшу базу завдань з кожного напрямку щоб ви могли практикуватись як можна більше. Але ваша практика не відбувається самостійно. За кожнем студентом закріплюється особистий ментор, котрий впродовж навчання постійно буде на зв'язку для того, щоб допомогти вам у роботі.
Video preview
Просмотреть видео
ІСТОРІЇ УСПІХУ ВИПУСКНИКІВ

Ми сильно пишаємось успіхами наших студентів!
І залюбки ділимось їхніми досягненнями з Вами! Тим паче, їх так багато!
oktenweb slider arrow
oktenweb slider arrow
#171.Олег.Курси програмування Java Complex.

Олег закінчив курс Java  Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#169.Влад.Курс тестування QA/QC.

Влад закінчив курс QA/QC  в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#168.Іван.Курс програмування JavaScript Complex.

Іван закінчив курс JavaScript Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#167.Андрій.Курс програмування Java  Complex.

Андрій закінчив курс Java  Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#166.Богдан.Курс програмування Java Complex.

Богдан закінчив курс Java Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#165.Андрій.Курс програмування Java Complex.

Андрій закінчив курс Java Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався в Binariks.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#164.Юра.Курс програмування JavaScript Complex.

Юра закінчив курс JavaScript Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#163.Юра.Курс програмування JavaScript Complex.

Юрій закінчив курс JavaScript Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#162.Василь.Курс програмування JavaScript Complex.

Василь закінчив курс JavaScript Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#161.Віталій.Курс програмування JavaScript Complex.

Віталій закінчив курс JavaScript Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався у GlobalLogic.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#154.Микола.Курс програмування JavaScript.

 

Микола закінчив курс JavaScript Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

 

#153.Василина. Курс програмування JavaScript.

 

Василина закінчила курс JavaScript Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувалась.

Ми щиро бажаємо їй усього найкращого в подальшій  роботі!

 

#152.Руслана.Курс SEO.

 

Руслана закінчила курс SEO в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувалась.

Ми щиро бажаємо їй усього найкращого в подальшій  роботі!

 

#151.Тарас.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це — Тарас!

Він пройшов курс програмування  Java Complex в нашій школі  та працевлаштувався !

 

#149.Лев.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це — Лев!

Ігор пройшов курс  Java Complex в нашій школі програмування та працевлаштувався в компанію-партнер “Binariks”!

https://www.linkedin.com/in/lev-nakonechnyy-838484166/

 

#148.Ігор.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це — Ігор!

Ігор пройшов курс  Java Complex в нашій школі програмування та працевлаштувався в компанію Logivation!

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

 

#147.Олег.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це — Олег!

Олег пройшов курс  Java Complex в нашій школі програмування  та працевлаштувався в компанію Ciklum!

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

 

#145.Віталій.Курс програмування Java Complex

Віталій закінчив курс  Java Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався!

Ми  бажаємо йому всього найкращого в подальшому розвитку та роботі!

 

#144.Ігор.Курс програмування Java Complex

Ігор закінчив курс  Java Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався  в компанію EPAM! 

Ми  бажаємо йому всього найкращого в подальшому розвитку та роботі!

 

 

#143.Роман.Курс програмування Java Complex

Роман закінчив курс  Java Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався  в компанії-партнер “Incora”! 

 

 

 

#142.Влад.Курс програмування JavaScript Complex

Влад закінчив курс програмування  JavaScript Complex в нашій IT-школі у Львові та   працевлаштувався за нашою рекомендацією у компанію Otakoi !

Ми  бажаємо йому всього найкращого в подальшому розвитку та роботі!

 

#141.Нікіта.Курс програмування Javascript Complex.

Нікіта закінчив курс програмування JavaScript Complex  в нашій школі програмування у Львові  та  працевлаштувався в компанію “StartUps”

Ми щиро бажаємо йому всього найкращого в подальшому розвитку та роботі!

 

#140.Дмитро.Курс програмування Java Complex

Дмитро закінчив курс програмування Java Complex в нашій іт-школі у Львові та  працевлаштувався в компанію Global Logic!

Ми щиро бажаємо йому  та невтримного розвитку!

 

#139.Валентин.Курс програмування Java Complex

Валентин закінчив курс програмування  Java Complex у Львові та  працевлаштувався!

Ми щиро бажаємо йому успіхів, та невтримного розвитку!

 

#138.Андрій.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це – Андрій!

Андрій пройшов курс програмування JavaScript Complex у Львові в нашій IT-школі та  працевлаштувався ще до закінчення навчання!

Ми щиро бажаємо йому невтримного розвитку!

 

#137.Анастасія.Курс тестування QA/QC

Знайомтесь, це – Анастасія!

Анастасія пройшла курс QA/QC в нашій школі програмування у Львові  та  працевлаштувалась!

Ми щиро бажаємо їй  невтримного розвитку!

 

Всі історії
ЯК ПРОХОДИТЬ

НАВЧАННЯ?


              
 • Перед початком Отримання коротких відеозаписів для підготовки до лекції
              
 •             

 • Лекційні дні Лекція, отримання домашнього завдання, обговорення питань.
              

 •             
 • Дні без лекцій Виконання домашнього завдання з підтримкою ментора.
              

 •         

Advantages

Чому варто вивчати

Node.JS?
oktenweb number 1
Легкість
Node.js- одна из самых популярных платформ в мире.
oktenweb number 1
Популярність
Последние 4 года Node.js возглавляет тройку лидеров.
oktenweb number 1
Потенціал
Платформа только развивается, уже ее используют Goole, Facebook, Netflix и Amazon.
програма курсу

node.js

01
JavaScript
oktenweb red arrow
Встановлення. Модульна система common.js
oktenweb red arrow
Встановлення платформи Node.JS. Використання модульної системи common.js
Асинхронність. Event loop
oktenweb red arrow
Побудова та обробка асинхронного коду з використанням Promise. Принцип побудови стеку подій в асинхронному коді.
Event Emmiter. File System. Stream API
oktenweb red arrow
Створення власних подій, їх виклик та обробка.
Робота з файловою системою та можливості її оптимізації.
Протокол HTTP. Створення сервера та побудова маршрутів
oktenweb red arrow
Побудова та опис серверної частини з використанням протоколу HTTP. Способи маршрутизації між компонентами системи.
Nodemon. Winston
oktenweb red arrow
Використання утиліт nodemon та winston для полегшення обробки коду та його логування.
Express.js & Template engines
oktenweb red arrow
Використання Express.js для створення web-серверу.
Використання шаблонізатора Pug для рендерінгу статичного контенту.
Mongoose
oktenweb red arrow
Використання ODM прошарку Mongoose для полегшення роботи з базою даних.
REST
oktenweb red arrow
Застосування концепції RESTful та способи рефакторингу коду.
Passport.js. Local/Google strategy
oktenweb red arrow
Використання бібліотеки passport.js для побудови рівня безпеки запитів та логінації.
Socket.io
oktenweb red arrow
Способи опису та використання сокетів. Побудова чату.
Telegram bot
oktenweb red arrow
Використння Telegram API для створення боту з різноманітним функціоналом.
Відгуки роботодавців
Це саме той розділ, яким ми дійсно пишаємося, адже ні у кого більше такого немає. Наші випускники працюють в провідних компаніях Львова і Києва, які дуже добре відгукуються про наших студентах. І це не маленькі "конторки", а it-компанії, які займають в рейтингу DOU лідируючі позиції.
 • Відгук від компанії "Binariks"
 • Відгук від компанії "Rolique"
 • Відгук від компанії "INCORA"

Галерея

oktenweb Node.js Карантин Online (Live)
Онлайн курс

Node.js Карантин Online (Live)

Базовий
Тривалість курсу
2 тижні
Відеозаписи лекцій
✔️
Домашні завдання
✔️
Особистий ментор на період навчання
✔️
Постійна підтримка
✔️
Ціна курсу
9000
3000 грн.
Свободных мест
3
Сейчас просматривают
Залишилося часу
Поторопись! осталось:
00
дней
:
00
часов
:
00
минут
:
00
секунд
Свободных мест
3
Сейчас смотрят
Записаться
oktenweb student oktenweb logo part
Запишись на курс вже зараз!
Оберіть бажаний курс*
Є питання? Залишай заявку і ми перетелефонуємо!
Оставить заявку
oktenweb girl yellow oktenweb logo background
Oktenweb
university
Наши контакты
Связаться с нами
м. Київ
Іоана Павла ІІ 4/6, 6 поверх, оф. 603
Печерськ. Станція метро: палац "Україна"Время работы: 12:00 - 22:00