Записатися на курс
Оберіть бажаний курс*
Ви хочете працювати в IT-компанії або плануєте виконувати замовлення по розробці веб-додатків в домашній обстановці? Тоді запишіться на курси Java у Львові! Це найкраще рішення, на яке звертають увагу молоді люди. Вони приходять в школу «OktenWeb UniversITy» та стають нашими учнями. Через пару місяців випускники, які закінчили курси Java, отримують сертифікат. Надалі вони шукають роботу за фахом або продовжують навчатися за розширеною програмою. З пошуком роботи не виникають складнощі. Сьогодні багатьом українським та зарубіжним компаніям потрібні веб-розробники. Це престижна професія, затребувана в сфері інформаційних технологій.

Курси Java у Львові - заняття, на яких викладачі розповідають про особливості об'єктно-орієнтованої мови програмування. До головних тем уроків відносяться вивчення методів в Java, способів інкапсуляції інформації, різновидів класів та їх використання. Також приділяється увага параметризації, вхідним та вихідним потокам, рефлексії та анотаціям. Курси Java проводять досвідчені викладачі. Вони знайомлять учнів з новинками в IT-індустрії та надають актуальну інформацію. Це обумовлюється тим, що наші фахівці співпрацюють з зарубіжними компаніями та цікавляться сучасними інформаційними технологіями.
Школа «OktenWeb UniversITy» постійно проводить курси програмування Java у м. Львів. Якщо заняття вже почалися, можливі два варіанти. По-перше, якщо пропущено всього кілька занять, ми надаємо особистого наставника. Ментор займається зі студентом та допомагає надолужити інформацію. По-друге, якщо курси почалися давно, можна трохи почекати. Коли курс завершиться, незабаром буде проведено новий набір. На нього Ви і зможете записатися. Потрібно лише трохи зачекати. Наша специфіка вивчення мов програмування Вам сподобається. Ви вивчите все, що потрібно, та зможете реалізувати свої вміння на практиці. Мається на увазі працевлаштування та отримання хорошої зарплати!

Навіщо Вам потрібні курси програмування на Java?
Java навчання - поширений запит, який вбивається в пошуковий рядок. Це зрозуміле явище, тому що веб-розробники не залишаються без роботи. Вони шукають відповідні вакансії та влаштовуються в IT-компанії. Якщо Вас теж це цікавить, виберіть програмування на Java для початківців та запишіться в нашу школу. Ми протягом багатьох років вчимо людей різного віку мовам програмування. Це говорить про наш професіоналізм та про наявність значного досвіду. Випускники львівської школи, заснованої на базі компанії «OktenWeb», залишають позитивні відгуки та рекомендують нас друзям, знайомим, сусідам. Для нас це є найкращою нагородою за якісну роботу!
Давайте розберемося в питанні, чому Вам необхідні Java курси. До нас приходять люди різного віку. Вони хочуть розібратися в мові програмування та в подальшому отримати престижну професію. Це прекрасне бажання, тому що IT-галузь потребує кваліфікованих фахівців. Інформаційні технології постійно розвиваються та удосконалюються. Щоб в них розбиратися, потрібно мати відповідні знання. Саме тому Java курси у Львові затребувані вже протягом декількох років. Цим причини, через які до нас приходять майбутні студенти, не обмежуються. Висвітлимо й інші переваги професії веб-розробника:
робота в будь-якій точці світу - застосовувати свої знання можна не тільки в українській компанії. Успішні випускники школи «OktenWeb UniversITy» знаходять роботу в зарубіжних фірмах;
висока заробітна плата - ключовий аспект, на який звертають увагу наші майбутні студенти. Вони хочуть мати спеціальність, яка сьогодні затребувана на ринку. Це гарантія працевлаштування і отримання хорошої зарплати;
вибір місця роботи - до класичного варіанту відноситься робота в офісі IT-компанії. Також багато наших студентів віддають перевагу фрілансу. Вони реєструються на біржах, подають заявки на виконання замовлень по веб-розробці і виграють тендери. Це сучасний метод, який приносить вагомий дохід.

Java програмування для початківців: теорія та практика
Програмування на Java для початківців - перший крок на шляху до повного вивчення об'єктно-орієнтованої мови програмування. На уроках інформація подається планомірно та в доступному вигляді. Спочатку студенти знайомляться з загальними принципами мови програмування Java. Поступово матеріал ускладнюється. З цим не виникає проблем, адже наші ментори вміють доносити інформацію до студентів. У них є реальний досвід роботи з проектами, терпіння та бажання донести знання до учнів. Тому не потрібно боятися складнощів. Записавшись на курс Java програмування з нуля, Ви вчините правильно. Викладачі школи приділять Вам належну увагу та обов'язково допоможуть, якщо щось буде незрозуміло.
Вивчення Java - ефективні заняття, які складаються з двох частин. Під ними мається на увазі виклад теоретичного матеріалу та виконання практичних завдань. На лекціях ментори надають важливу інформацію про принципи використання функціональних інтерфейсів, про побудову композитних класів, про обробку помилок. На кожному занятті студенти виконують практичне завдання. Це сприяє зміцненню знань, придбанню навичок та використанню їх на ділі. Така методика є найрезультативнішою. Приходьте в нашу школу у Львові та записуйтеся на курс програмування на Java для початківців! Ми гарантуємо, що на уроках Ви все будете встигати. Наші викладачі до цього прикладають всі зусилля.

Як проходить навчання на курсі Java Complex?
Уроки Java програмування для початківців проводяться грамотно та зі знанням справи. Для зручності і для якісного вивчення матеріалу програма розділена на частини. Кожна частина присвячена окремій темі. Наприклад, цикли та масиви, параметризація, колекції, функціональні інтерфейси. Ми впевнені в тому, що програма зрозуміла та доступна для учнів. Тому навіть з нуля вивчення мови програмування Java не викликає складнощів. Студенти приходять на урок, слухають лекцію і виконують домашнє завдання. Якщо з якимось питанням вони не можуть самостійно розібратися, на допомогу приходять наші викладачі. Вони надають консультації та пояснюють матеріал до тих пір, поки студент його не засвоїть.
Навчання в школі OktenWeb UniversITy на курсі Java Complex- вибір людей, які хочуть стати найкращими фахівцями в IT-сфері! Для досягнення такої мети необхідний деякий час та бажання повністю вивчити матеріал по темі. З нами навчання проходить легко та невимушено. При виборі курсу «Програмування Java для початківців» студенти справляються з усіма поставленими завданнями. Чому, запитаєте Ви? Тому що у нас впроваджена перевірена схема навчання. До її відмінних характеристик відносяться такі аспекти:
виконання практичних завдань - на це на кожному уроці виділяється 30 хвилин;
запис заняття на відеокамеру - надалі студенти отримують відеозапис та повторюють пройдений матеріал в домашньому оточенні;
додаткові джерела інформації - для поліпшення знань ментор надає посилання на матеріали з певної теми.
Хто працює в школі «OktenWeb UniversITy»?
Якщо Вас цікавлять курси Java, виберіть львівську школу! Наша особливість полягає в тому, що в навчальному закладі працюють фахівці, які розробляють справжні IT-проекти. Це величезна перевага, якою ми пишаємося. Наші студенти її оцінюють належним чином. Вони розуміють, що кваліфіковані фахівці школи прекрасно розбираються в своїй сфері діяльності. Ментори надають детальну інформацію на уроках, проводять практичні заняття та допомагають в створенні власних проектів студентів. Тому львівські курси Java проводяться на постійній основі. У нас не бракує учнів. Групи набираються регулярно, тому що молодь хоче працювати в IT-сфері!
Комплексний курс програмування Java у Львові - шанс, який не можна упустити! Він надається всім, хто хоче працювати в сфері інформаційних технологій та отримувати гідну заробітну плату. У школі «OktenWeb UniversITy» проводяться ефективні комп'ютерні курси. Після їх завершення випускники добре розбираються в розробці веб-продуктів та додатків для смартфонів. Вони знаходять роботу у вітчизняній чи зарубіжній компанії. Випускники, які проявили свої можливості найкращим чином, стають співробітниками провідних IT-фірм. Ми їм в цьому допомагаємо, тому що наша школа співпрацює з відомими компаніями. Це важливий момент, завдяки якому наші випускники можуть реалізувати свій талант!
oktenweb logo background
oktenweb Курс Java Complex
Стаціонар

Курс Java Complex

909 годин
від 6 до 11 місяців
650+ відгуків
800+ працевлаштованих
Записатись
Найбільший в україні

курс Java

Якщо Ви ваша мета отримати якісні знання у напрямку Java Developer, тоді краще курсу ніж Java Complex Ви не знайдете на всьому ринку України ! Він охоплює найбільший набір технологій - Java Core | Java Advanced | HTML/CSS | JavaScript | Angular | React | Vue.js | Spring | Hibernate | JDBC | JPA | Docker | MySQL | MongoDB - це все, що необхідно майбутньому розробнику і навіть більше, а ще заняття з англійської мови!
Тривалість від 260 до 909 годин в залежності від обраного пакету.

чому варто обрати

школу OWU ?

oktenweb number 1
БІЛЬШЕ 400 ПРАЦЕВЛАШТОВАНИХ
За останні 3 роки ми відкрили дорогу в нове життя понад 400 випускникам, відео відгуки яких ви можете побачити на нашому сайті або соціальних мережах. Це були люди різного віку і професій для яких IT-сфера була чимось новим.
oktenweb number 2
ПОНАД 650 ВІДГУКІВ
Школа програмування OWU - єдина, у якої понад 300 відео відгуків від працевлаштованих і задоволених випускників! Це найбільша кількість відео відгуків в Україні, яке перевищує показники інших шкіл мінімум в 15 разів! Наші випускники працевлаштовуються, і ми можемо це довести! А також 350+ відгуків в гугл та фейсбук.
oktenweb number 3
ВІДГУКИ РОБОТОДАВЦІВ
Ми - єдина школа програмування у якої є відео відгуки роботодавців, які взяли на роботу наших випускників! У кого є ще таке? Дайте подумати .... ні в кого!
oktenweb number 4
Повторне проходження курсу
В нашій школі програмування ми розуміємо, що в житті стаються різноманітні ситуації, які можуть змусити Вас пропустити частину навчання.
Тому ми перша і єдина IT-школа в Україні, яка дає можливість пройти курс повторно, та абсолютно безкоштовно!
oktenweb number 5
КУРСИ ВІД IT-КОМПАНІЇ
Тільки IT-компанія буде завжди в курсі всіх змін в сфері IT-технологій, а школа від IT-компанії завжди донесе тебе інформацію першою. Зроби правильний вибір!
oktenweb number 6
100% Гарантія працевлаштування
Після закінчення стаціонарних курсів з інкубатором ми гарантуємо тобі працевлаштування впродовж 6 місяців, або повернемо кошти.
В 4 РАЗИ БІЛЬШЕ ШАНСІВ
ПРАЦЕВЛАШТУВАТИСЬ
Як IT-компанія зі своїм відділом розробки ми чудово розуміємо що потрібно майбутньому роботодавцю. Тому наша програма охоплює в 2 рази більше технологій в порівнянні з іншими школами. Ми єдині, хто включив в програму вивчення мови Java такі напрямки як React, Angular і Ionic, а також 2 типу баз даних (SQL та NoSQL) та заняття з англійської мови. Це дозволить тобі отримати в 4 рази більше відгуків на резюме в порівнянні з випускниками інших шкіл. Ти завжди будеш на 4 кроки попереду.
курси програмування вакансії
Watch video
Чому в нас такі результативні
курс java?
1. Заняття 6 разів в тиждень. Поки інші відпочивають ви навчаєтесь та отримуєте роботу.
2. Найбільший об'єм навчання в Україні та СНД. 909 годин чистого досвіду.
3. Можливість отримати 5 місяців досвід на "Інкубаторі досвіду". Саме досвід необхідний роботодавцям і ми це робимо.
4. Заняття з англійської мови вже включені в курс. Ви будете знати не тільки програмування, а й англійську мову.
5. Найбільший об'єм практичних та домашніх завдань дасть можливість закріпити всю отриману інформацію.
Video preview
Переглянути
відео
ІСТОРІЇ УСПІХУ ВИПУСКНИКІВ

300 випускників

Ми сильно пишаємось успіхами наших студентів!
І залюбки ділимось їхніми досягненнями з Вами! Тим паче, їх так багато!
oktenweb slider arrow
oktenweb slider arrow
#171.Олег.Курси програмування Java Complex.

Олег закінчив курс Java  Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#170.Василь.Курси програмування Java Complex.

Василь закінчив курс Java  Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#168.Іван.Курс програмування JavaScript Complex.

Іван закінчив курс JavaScript Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#167.Андрій.Курс програмування Java  Complex.

Андрій закінчив курс Java  Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#166.Богдан.Курс програмування Java Complex.

Богдан закінчив курс Java Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#165.Андрій.Курс програмування Java Complex.

Андрій закінчив курс Java Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався в Binariks.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

 

 

#164.Юра.Курс програмування JavaScript Complex.

Юра закінчив курс JavaScript Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#163.Юра.Курс програмування JavaScript Complex.

Юрій закінчив курс JavaScript Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#162.Василь.Курс програмування JavaScript Complex.

Василь закінчив курс JavaScript Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#161.Віталій.Курс програмування JavaScript Complex.

Віталій закінчив курс JavaScript Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався у GlobalLogic.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#160.Анна.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це — Уляна!

Аннапройшла курс  Java Complex в нашій школі програмування та працевлаштувався в компанію EPAM !

Ми щиро бажаємо їй усього найкращого в подальшій  роботі!

 

#159.Влад.Курс тестування QA/QC.

Влад закінчив курс QA/QC  в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався .

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#154.Микола.Курс програмування JavaScript.

 

Микола закінчив курс JavaScript Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

 

#153.Василина. Курс програмування JavaScript.

 

Василина закінчила курс JavaScript Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувалась.

Ми щиро бажаємо їй усього найкращого в подальшій  роботі!

 

#152.Руслана. Курс SEO.

 

Руслана закінчила курс SEO в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувалась.

Ми щиро бажаємо їй усього найкращого в подальшій  роботі!

 

#151.Тарас. Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це — Тарас!

Він пройшов курс програмування  Java Complex в нашій школі  та працевлаштувався !

 

#149.Лев.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це — Лев!

Ігор пройшов курс  Java Complex в нашій школі програмування та працевлаштувався в компанію-партнер “Binariks”!

https://www.linkedin.com/in/lev-nakonechnyy-838484166/

 

#148.Ігор.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це — Ігор!

Ігор пройшов курс  Java Complex в нашій школі програмування та працевлаштувався в компанію Logivation!

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

 

#147.Олег. Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це — Олег!

Олег пройшов курс  Java Complex в нашій школі програмування  та працевлаштувався в компанію Ciklum!

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

 

#145.Віталій.Курс програмування Java Complex

Віталій закінчив курс  Java Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався!

Ми  бажаємо йому всього найкращого в подальшому розвитку та роботі!

 

#144.Ігор.Курс програмування Java Complex

Ігор закінчив курс  Java Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався  в компанію EPAM! 

Ми  бажаємо йому всього найкращого в подальшому розвитку та роботі!

 

 

#143.Роман.Курс програмування Java Complex

Роман закінчив курс  Java Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався  в компані-партнер “Incora”! 

 

 

 

#142.Влад.Курс програмування JavaScript Complex

Влад закінчив курс програмування  JavaScript Complex в нашій IT-школі у Львові та   працевлаштувався за нашою рекомендацією у компанію Otakoi !

Ми  бажаємо йому всього найкращого в подальшому розвитку та роботі!

 

#141.Нікіта.Курс програмування Javascript Complex.

Нікіта закінчив курс програмування JavaScript Complex  в нашій школі програмування у Львові  та  працевлаштувався в компанію StartUps.

Ми щиро бажаємо йому всього найкращого в подальшому розвитку та роботі!

 

#140.Дмитро.Курс програмування Java Complex

Дмитро закінчив курс програмування Java Complex в нашій іт-школі у Львові та  працевлаштувався в компанію Global Logic!

Ми щиро бажаємо йому  та невтримного розвитку!

 

#139.Валентин.Курс програмування Java Complex

Валентин закінчив курс програмування  Java Complex у Львові та  працевлаштувався!

Ми щиро бажаємо йому успіхів, та невтримного розвитку!

 

#138.Андрій.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це – Андрій!

Андрій пройшов курс програмування JavaScript Complex у Львові в нашій IT-школі та  працевлаштувався ще до закінчення навчання!

Ми щиро бажаємо йому невтримного розвитку!

 

#137.Анастасія.Курс тестування QA/QC

Знайомтесь, це – Анастасія!

Анастасія пройшла курс QA/QC в нашій школі програмування у Львові  та  працевлаштувалась!

Ми щиро бажаємо їй  невтримного розвитку!

 

#136.Павло.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це – Павло!

Павло пройшов курс Java Complex в нашій школі програмування, та  працевлаштувався в компанію-партнер CoreValue!

Ми впевненні, що в нього все буде супер!

 

#135.Роман.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь , це – Роман!

Він закінчив курс програмування Java Complex в нашій школі у Львові та працевлаштувався !

 

 

#134.Андрій.Курс програмування Java Complex

Андрій пройшов курс програмування JavaScript Complex в нашій IT-школі у Львові, та  працевлаштувався у компанію-партнер  “Binariks”!

 

 

#133.Андрій.Курс програмування JavaScript Complex

Знайомтесь, це — Андрій!

Він пройшов курс програмування Java Complex в нашій школі у Львові, та працевлаштувався в компанію Everlink !

 

 

#130.Ігор.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це – Ігор!

Ігор пройшов курс програмування Java Complex в нашій іт-школі у Львові, та успішно працевлаштувався ментором в одну зі шкіл програмування у Львові!)

Ми щиро бажаємо йому успіхів та невтримного розвитку!

#129.Володимир.Курс програмування JavaScript Complex

Знайомтесь, це — Володимир!

Володимир пройшов курс програмування Java Complex в нашій школі у Львові, та працевлаштувався в компанію StartUps !

 

 

#127.Олег.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це – Олег!

Олег пройшов курс програмування JavaScript Complex в нашій IT-школі у Львові, та працевлаштувався ще на етапі навчання!

 

 

#126.Ростислав.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це – Ростислав!

Він пройшов курс програмування  JavaScript Complex в нашій IT-школі у Львові, та  працевлаштувався в компанію-партнер “Binariks”!

 

 

#125.Андрій.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь , це – Андрій!

Він пройшов курс програмування Java Complex в філії у Львові та  працевлаштувався!

 

#124.Юрій.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь , це – Юрій!

Юрій пройшов курс програмування Java Complex в нашій іт-школі у Львові, та  працевлаштувався в компанію KindGeek !

 

 

#123.Андрій.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це – Андрій!

Він пройшов курс програмування Java Complex у Львові, та  працевлаштувався в компанію-партнер “Binariks”!

 

#122.Артем.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це – Артем!

Він пройшов курс програмування Java Complex в нашій іт-школі у Львові, та працевлаштувався!

Ми щиро бажаємо йому успіхів, та невтримного розвитку!

 

#121.Тарас.Курс програмування JavaScript Complex

Тарас пройшов курс програмування JavaScript Complex в нашій IT-школі та  працевлаштувався ще на етапі навчання в компанію “Greed Dynamics”!

Ми щиро бажаємо йому  невтримного розвитку!

#120.Ростислав.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь , це – Ростислав!

Ростислав пройшов курс програмування JavaScript в нашій іт-школі у Львові, та  працевлаштувався! Нині він займає посаду middle react developer.

 

#119.Іван.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це – Іван!

Він пройшов курс програмування Java Complex в нашій IT-школі у Львові, та  працевлаштувався до компанії-парнтера “CoreValue”!

 

 

#118.Роман.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це — Роман!

Роман пройшов курс програмування Java Complex в нашій школі у Львові та працевлаштувався в компанію EPAM!

https://www.linkedin.com/in/pankivroman/

#117.Володимир.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це – Володимир!

Він пройшов курс програмування Java Complex у Львові, та  працевлаштувався за нашою рекомендацією до компанії-партнера  “Incora”!

 

 

#116.Микита.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це — Микита!

Він пройшов курс програмування Java Complex в нашій школі у Львові  та  працевлаштувався!

Ми щиро бажаємо йому всього найкращого!

#115.Юрій.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь , це – Юрій!

Юрій пройшов курс програмування Java Complex в нашій іт-школі у Львові, та  працевлаштувався в компанію Mova Tech на посаду Android розробника!

 

 

#114.Назар.Курс програмування Java Complex

Назар пройшов курс Java Complex в нашій школі програмування та працевлаштувався в компанію EPAM на посаду Hybris developer ! Після 9 місяців роботи він отримав посаду Middle developer.

Ми щиро бажаємо йому  досягнення всіх професійних вершин!

 

Всі історії
Як проходить

курсу java?


     
 • Перед початком Отримання коротких відеозаписів для підготовки до лекції

 • Понеділок та середа Лекція, отримання домашнього завдання.

 • Вівторок та четвер Практичне заняття в нашому офісі з підтримкою ментора
 • п'ятниця Консультаційне заняття. Відповіді на будь-які питання (навіть по майбутніх темах)
 • Субота Заняття з англійської, додаткові воркшопи та тренінги

Advantages

КИМ ВИ БУДИТЕ ПРАЦЮВАТИ

ПІСЛЯ КУРСУ?
oktenweb number 1
Fullstack developer
Розробник, який працює з front і backend модулями, здатний самостійно виконати проект або окремі його етапи. Середня заробітна плата - 3200$
oktenweb number 1
Java Developer
Розробник, який працює з backend на мові Java. здатний написати серверну частину проекту. Середня заробітна плата - 2500$
oktenweb number 1
React & Angular Developer
Розробник, який працює з frontend частиною проекту і різноманітними RESTful API. Середня заробітна плата - 2500$
програма комплексного

курсу java

Під час курсу програмування Java Complex ви розглянете наступні теми та модулі:
01
JAVA.
oktenweb red arrow
02
Spring Framework.
oktenweb red arrow
03
ORM layers. JPA. Hibernate.
oktenweb red arrow
04
JavaScript.
oktenweb red arrow
05
TypeScript
oktenweb red arrow
06
Angular.
oktenweb red arrow
07
Vue.JS
oktenweb red arrow
08
React
oktenweb red arrow
09
Database. MySQL.
oktenweb red arrow
10
Database. MongoDB.
oktenweb red arrow
11
HTML/CSS.
oktenweb red arrow
12
DevOps Tools & Services.
oktenweb red arrow
13
Ангійська мова
oktenweb red arrow
14
Git VCS
oktenweb red arrow
15
Scrum. Soft Skills
oktenweb red arrow
16
Інкубатор
oktenweb red arrow
Знайомство з основними типами змінних в Java
oktenweb red arrow
Java початок.
Знайомство з основними типами змінних, операторами та робота з ними в мові Java.
Цикли та масиви в мові Java
oktenweb red arrow
Знайомство та використання циклів, їх різновиди. Використання масивів, їх поєднання з циклами. Принципи проходження по масивах та різновиди сортування.
Методи в Java
oktenweb red arrow
Побудова та структура методів, їх різновид та використання.
ООП основи
oktenweb red arrow
Принципи побудови та використання класів, різновидии класів в JAVA.
Парадигми ООП
oktenweb red arrow
Парадигми ООП на практиці.
Інкапсуляція, наслідування, абстракція, поліморфізм.
Скорочення кількості коду за допомоги наслідування. Застосування абстракції та її необхідність. Інтерфейси та реалізація принципу поліморфізму в JAVA.
Агрегація та Композиція. Викорситання Паттерну "Делегат"
oktenweb red arrow
Агрегація та Композиція. Паттерн "Делегат".
Побудова композитних класів та зв'язків. Використання паттерну "делегат".
Різновиди класів. Використання паттернів "Builder" та "Singleton"
oktenweb red arrow
Різновиди класів - Анонімний, nested, Static nested, локальний та їх використання.
Побудова паттернів "Builder" та "Singleton".
Робота з помилками
oktenweb red arrow
Обробка, викидання, попередження помилок.
Стоврення власної помилки, та принципи застосування.
Колекції в JAVA
oktenweb red arrow
Різновиди колекцій:
Інтерфейси List, Set, Map та їхні реалізації. Переваги, недоліки, способи використання.
Функціональні інтерфейси та функціональне програмування в JAVA
oktenweb red arrow
Побудова функціональних інтерфейсів, їх використання за допомоги лямбда-виразів. Переваги та недоліки лямбда-виразів.
Вхідні та вихідні потоки в JAVA
oktenweb red arrow
Робота з файловую системою, можливість її адміністрування, робота з системними змінними.
Робота з файловою системою
oktenweb red arrow
Робота з файловою системою, можливість її адміністрування, робота з системними змінними.
Паттерни
oktenweb red arrow
Розгляд основних паттернів, які використовуються в Java та інших мовах програмування.
Рефлексія
oktenweb red arrow
Способи дослідження класів за допомоги Reflection API.
Багатопотоковість
oktenweb red arrow
Основна "фіча" мови JAVA. Її використання, різноманітні підходи.
Знайомство зі Spring framework
oktenweb red arrow
Знайомство зі Spring framework, розгляд основних концепцій.
Spring Framework. Dependency Injection (DI)
oktenweb red arrow
Знайомство та викорситання концепції впровадження залежностей (DI - dependency injection).
Spring IOC (Inversion of Control)
oktenweb red arrow
Використання концепції інверсії контролю в контексті Spring Framework.
Spring MVC
oktenweb red arrow
Використання концепції Model-View-Controler.
Spring Mappings
oktenweb red arrow
Способи обробки запитів за допомоги антоацій типу @*Mapping, відхоплення параметрів URL та динамічних сегментів URL.
Spring Custom Components
oktenweb red arrow
Створення власних компоненітв для валідації та зміни типу даних.
Робота з Multipart об'єктами
oktenweb red arrow
Способи збереження та відправки різноманітних типів файлів.
Spring Mail
oktenweb red arrow
Способи відправки поштових повідомлень за допомоги Spring Framework.
Spring MVC. Security module
oktenweb red arrow
Способи побудови рівня security засобами Spring Framework.
Spring REST. Security module (HTTP basic & JWT)
oktenweb red arrow
Способи побудови рівня security в RESTful додатках за допомоги Spring Framework.
Spring Web Sockets
oktenweb red arrow
Побудова та використання duplex connetion за допомоги WS.
Знайомство з ORM
oktenweb red arrow
Що таке ORM, соновний принцип роботи. Знайомство з компонентами, на яких він побудований.
Основа специфікації JPA
oktenweb red arrow
Знайомство зі специфікацією JPA, та її реалізаціями
Знайомство з Hibernate
oktenweb red arrow
Hibernate як найрозповсюдженіша реалізація специфікації JPA. Її переваги та недоліки.
Зв'язки між таблиця в Hibernate/JPA
oktenweb red arrow
Способи побудови зв'язків 1-1 /1-N / N-N за допомоги анотацій @OneToOne @OneToMany @ManyToMany.
Об'єднання таблиць в Hibernate/JPA
oktenweb red arrow
Примусові та не примусові об'єднання таблиць за допомоги параметрів LAZY та EAGER.
Criteria API
oktenweb red arrow
Використання Criteria API для побудови типобезпечних та динамічних запитів до бази даних.
JDBC
oktenweb red arrow
Знайомство з JDBC як з основою ORM-прошарків, його основні компоненти та доцільність використання.
Введення в JavaScript
oktenweb red arrow
Знайомство з мовою JavaScript, її основні переваги, змінні та оператори.
Цикли та масиви
oktenweb red arrow
Використання циклів та масивів в JavaScript та їх відмінність у порівнянні з Java.
Функції в JavaScript
oktenweb red arrow
Побудова та використання функцій в JavaScript, їх переваги та недоліки в порівнянні з методами в Java.
Об'єкти в JavaScript
oktenweb red arrow
Способи побудови та використання об'єктів в JavaScript.
Поведінки об'єктів та їх використання.
Способи побудови об'єктів засобами ES6.
Об'єктна модель документа (DOM - document object model)
oktenweb red arrow
Обробка та використання DOM структури для динамічної зміни контенту на стороні клієнта.
Події в JavaScript
oktenweb red arrow
Побудова, обробка та використання подій (click, move і тд.) в JavaScript.
Асинхронність в JavaScript
oktenweb red arrow
Побудова асинхронного коду. Використання Promise, async, await для обробки асинхронного коду.
jQuery, _dash, та інші цікаві бібліотеки
oktenweb red arrow
Знайомство з різноманітними цікавими бібліотеками (jQuery, _dash, select2 та інші).
Способи їхнього застосування.
Типи
oktenweb red arrow
Використання TypeScript як строго типізованої обгортки JavaScript. Використання різноманітних типів.
Функції
oktenweb red arrow
Варіанти створення та використання функцій в TypeScript.
Різновиди функцій. Переваги та недоліки.
Класи
oktenweb red arrow
Клас як власний тип. Побудова та використання класу. Різновиди класів.
Інтерфейси
oktenweb red arrow
Інтерфейс як контракт. Побудова та використання інтерфейсів.
Generics
oktenweb red arrow
Способи узагальнення полів в середені класу.
Enums
oktenweb red arrow
Перечислення та моменти їх використання.
Modules
oktenweb red arrow
Модулі в TypeScript, побудова та доцільність використання.
Namespaces
oktenweb red arrow
Простори імен в TypeScript, побудова та доцільність використання.
Angular Starter. AngularCLI
oktenweb red arrow
Створення початкового проекту за допомоги Angular CLI. Комунікація між змінними та компонентами.
Комунікація між компонентами
oktenweb red arrow
Комунікація між компонентами.
Способи комунікації між компонентами. Декоратори @Input @Output.
Pipe
oktenweb red arrow
Репрезентація інформації.
Використання pipe-конструкцій для відображення інформації. Створення власних pipes.
Directives and Advanced Components
oktenweb red arrow
Способи створення власних директив та поглиблена робота з компонентами.
Побудова сервісів
oktenweb red arrow
Створення сервісного рівня для отримання даних з різних API.
Dependency Injection
oktenweb red arrow
Впровадження залежностей.
Використання принципу Dependency Injection та його розуміння.
Routes
oktenweb red arrow
Машрутизація та передача параметрів між компонентами.
Modules. Lazy Loading
oktenweb red arrow
Модульна система та лінива загрузка модулів.
Знайомство з Vue.JS
oktenweb red arrow
Встановлення Vue.js та підключення до сторінки.
Створення компонентів
oktenweb red arrow
Способи створення компонентів та їх використання.
Bindings
oktenweb red arrow
Способи передачі інформації в компоненти.
Стандартні директиви
oktenweb red arrow
Стандартні директиви Vue.JS та способи їх використання.
Способи стилізування
oktenweb red arrow
Способи стилізування компонентів Vue.JS.
Часті синтаксичні конструкції.
oktenweb red arrow
Вступ до синтаксичних зворотів, які часто використовують в react і (spread, rest оператори, inline if condition && , переваги стрілочних функційній в react, де структуризація об’єктів і масивів
Перші компонентию.
oktenweb red arrow
Як почати роботу з react, налаштування і перший компонент.
Детальніше про компоненти.
oktenweb red arrow
Що таке react component, чому він виглядає як html і чому вона по факту ним не є.
Функціональні компоненти.
oktenweb red arrow
Функціональні компоненти. Переваги та недоліки подібних компонентів в react.
Класові компоненти.
oktenweb red arrow
Класові компоненти. Переваги та недоліки.
Props.
oktenweb red arrow
Що таке props? Для чого вони потрібні?
Ключові аспекти реакту.
oktenweb red arrow
Що таке state, чим відрізняється від props і чому ці два аспекти react є ключовими
Робота з DOM в react.
oktenweb red arrow
Робота з DOM і refs, як альтернативний спосіб звернення до DOM елементів.
Форми в react.
oktenweb red arrow
Робота з формами, контрольовані та неконтрольовані елементи.
Життєві цикли.
oktenweb red arrow
Методи життєвого циклу класових react компонентів.
Робота з динамічними даними.
oktenweb red arrow
Як заповнювати react компоненти динамічними даними та проста комунікація з API (на прикладі JSON Placeholder)
State lifting
oktenweb red arrow
як в’язати компоненти між собою: коли доречно, а коли ні.
Маршрутизація.
oktenweb red arrow
Побудова маршрутизації та взаємодії даних.
React Patterns.
oktenweb red arrow
React паттерни - render props паттерн, props children, компоненти вищого порядку.
Context API.
oktenweb red arrow
Для чого використовується і як може спростити комунікацію між компонентами.
Redux.
oktenweb red arrow
Redux: які задачі виконує, коли його варто підключати, а коли він надлишковий і як його використовувати.
Redux middleware
oktenweb red arrow
Redux middleware
MySQL. Встановлення. Переваги та недоліки
oktenweb red arrow
Встановлення MySQL server та MySQL Workbench.
Базові операції MySQL
oktenweb red arrow
Свторення бази даних, створення таблиці, заповнення таблиць інформацією.
Відношення між таблицями та нормальні форми баз даних
oktenweb red arrow
Способи побудови відношень між таблицями, та їх форми.
Об'єднання таблиць та каскадні операції
oktenweb red arrow
Каскадні операції, об'єднання таблиць, маніпуляції з кортежами.
Індексація атрибутів
oktenweb red arrow
Способи створення різноманітних індексів, доцільність їх використання.
MongoDB. Знайомство
oktenweb red arrow
Встановлення MongoDB server та Compas.
Базові операції
oktenweb red arrow
Створення бази даних, створення таблиці, заповнення колекцій інформацією.
Відношення в MongDB
oktenweb red arrow
Способи побудови відношень між таблицями.
Переваги та недоліки побудови реляційної моделі в нереляційних базах даних.
Агрегації та внутрішні посилання
oktenweb red arrow
Агрегатні операції, об'єднання колекцій, маніпуляції з документами.
Індексація документів
oktenweb red arrow
Варіанти побудови індексів та доцільність їх використання.
Вступ до HTML та знайомство з CSS
oktenweb red arrow
Способи створення сторінок, основні теги, способи приєднання стилів.
Блочні елементи та способи їх розташування на сторінці
oktenweb red arrow
Побудова блочних елементів, властивості для зміни розташування елементів на сторінці.
Селектори в CSS
oktenweb red arrow
Способи звернення до елементів. Різноманіття селекторів.
Події CSS
oktenweb red arrow
Способи побудови подій в CSS. Область впливу події, та способи її використання.
Таблиці
oktenweb red arrow
Створення та використання таблиць. Недоліки табличної верстки.
Flexbox
oktenweb red arrow
Викорситання властивості flexbox для розташування блочних елементів на сторінці.
Анімації
oktenweb red arrow
Створення анімаційних функцій, доцільність їх використання.
Кроссбраузерна верстка
oktenweb red arrow
Варіанти оголошення та опису кроссбраузерних властивостей.
Адаптивна верстка
oktenweb red arrow
Побудова адаптивних сторінок та можливості оптимізації під час розробки.
CSS Framewroks. Bootstrap. PureCSS
oktenweb red arrow
Підключення та використання фреймворків bootstrap & pureCSS.
Docker
oktenweb red arrow
Викорситання Docker та створення docker-контейнерів для мікросервісної архітектури.
Amazon Web Services
oktenweb red arrow
Розгортання проекту на екземплярах AWS.
Рівень А1
oktenweb red arrow
Все необхідне для рівня А1
Рівень А2
oktenweb red arrow
Все необхідне для рівня А2
Рівень В1
oktenweb red arrow
Все необхідне для рівня В1
Введеня в системи контролю версій (VCS)
oktenweb red arrow
Загальні поняття про системи контролю версій.
Основні команди git.
oktenweb red arrow
Commit, push, pull, merge, rebase та інші.
Інтеграція VCS з IDE
oktenweb red arrow
Інтеграція VCS з різноманітними IDE.
Pull request
oktenweb red arrow
Робота в команді над проектом з допомогою pull request.
Conflicts
oktenweb red arrow
Вирішення конфліктів в гілках.
Введення в методологію
oktenweb red arrow
Загальне знайомство з методологією Scrum.Основні моменти та які проблеми вирішує.
Agile
oktenweb red arrow
Знайомство з підходом Agile.
Kanban
oktenweb red arrow
Знайомство з підходом kanban.
Waterfall
oktenweb red arrow
Знайомство з підходом Watrerfall.
Проходження 5-місячної практики
oktenweb red arrow
Проходження 5-місячної практики та створення власного або командного проекту під наглядом менторів. Практика доступна всім, хто обрав курс "Базовий +Стажування".
Відгуки
роботодавців
Це саме той розділ, яким ми дійсно пишаємося, адже ні у кого більше такого немає. Наші випускники працюють в провідних компаніях Львова і Києва, які дуже добре відгукуються про наших студентах. І це не маленькі "конторки", а it-компанії, які займають в рейтингу DOU лідируючі позиції.
 • Відгук від компанії "Binariks"
 • Відгук від компанії "Rolique"
 • Відгук від компанії "INCORA"
Галерея

курс java complex

oktenweb Курс Java Complex
Стаціонар

Курс Java Complex

Базовий
Тривалість курсу
6 місяців
Hard & Soft skills
✔️
Доступ до відео до початку навчання
✔️
Відеозаписи всіх лекцій
✔️
Сертифікат по закінченню
✔️
Допомога в оформленні резюме
✔️
Підготовка до співбесіди
✔️
Робота в команді над проектом
✔️
Інкубатор досвіду
✖️
Особистий ментор на період навчання
✖️
Обсяг в годинах
260
Розтермінування до 24 місяців
✔️
Ціна курсу
45 000
19 900 грн.
Вільних місць
2
Зараз переглядають
Базовий + Інкубатор
11 місяців
✔️
✔️
✔️
✔️
✔️
✔️
✔️
✔️
✖️
909
✔️
57 500
27 900 грн.
2
Індивідуальний
індивідуально
✔️
✔️
✔️
✔️
✔️
✔️
✔️
✔️
✔️
індивідуально
✔️
180 000
72 000 грн.
0
БОНУСИ
БОНУСИ
А тепер...бонуси
Запишись
зараз
та отримай будь-який онлайн курс
вартістю
17 500 грн.
У подарунок
Залишилось часу
Поспішай! залишилось:
00
днів
:
00
годин
:
00
хвилин
:
00
секунд
Вільних місць
2
Зараз переглядають
Записатись
oktenweb student oktenweb logo part
Запишись на курс вже зараз!
Оберіть бажаний курс*
Я нічого не розумію в програмуванні, чи зможу я вчитись на ваших курсах?

Так! Програми курсів розраховані на початківців у програмуванні, але Вам потрібно бути впевненим користувачем ПК.

Чи можу я спочатку спробувати, а вже потім йти на курси?

Звісно, ми постійно робимо безкоштовні курси та відкриті заняття, щоб Ви могли прийти, спробувати, познайомитись і поспілкуватись з викладачами, а вже потім вирішувати чи необхідні Вам курси програмування.

Щоб потрапити на ці заходи слідкуйте за новинами на сайті та в соціальних мережах!
Сторінка у facebook.
Або на сайті в розділі АКЦІЇ.

Чи потрібно мати з собою ноутбук?

Ми забезпечуємо усім необхідним, у тому числі і ноутбуками, але якщо Ви забажаєте, то можете принести свій особистий ноутбук.
З іншої сторони, на курсах JavaScript та курсах Java або Python ми навчимо Вас користуватись системами контролю версій і необхідність зберігати свої коди відпаде сама собою.

Чи є вікові обмеження для студентів?

У нас вчаться люди віком від 16 до 63 років. Але якщо у Вас є якісь сумніви, ми можемо провести невеличку співбесіду, в якій визначимо, наскільки Ви або Ваша дитина готова до навчання.

Як записатись на курси?

Потрібно заповнити заявку на сайті і Вам перетелефонують, або зателефонувати за номерами 068-260-46-46 / 073-260-46-46.

Як проходить навчання?

Заняття на стаціонарних курсах відбуваються наступним чином :

 • Перед заняттями ви отримуєте відеозапис по майбутній темі для того, щоб переглянути його і зрозуміти про що буде йтись мова на занятті
 • Ви відвідуєте заняття, слухаєте лекцію, ставите питання. Ментор завжди записує заняття на ВІДЕО. Тому по закінченню лекції в Вас буде ще один відеозапис.
 • Після пари Ви отримуєте посилання на відеозапис поточного заняття та необхідні матеріали (домашнє завдання, додаткові джерела).
 • Вдома Ви виконуєте домашнє завдання.
 • Приходите на наступне заняття, яке вже буде на 100% практичне.
 • У випадку, якщо Ви щось не зрозуміли, під час практичного заняття можна задати всі питання які Вас цікавлять

Заняття на online курсах відбуваються наступним чином :

 • Перед заняттями ви отримуєте відеозапис по майбутній темі для того, щоб переглянути його і зрозуміти про що буде йтись мова на занятті
 • Ви відвідуєте заняття, слухаєте лекцію, ставите питання. Ментор завжди записує заняття на ВІДЕО. Тому по закінченню лекції в Вас буде ще один відеозапис.
 • Після пари Ви отримуєте посилання на відеозапис поточного заняття та необхідні матеріали (домашнє завдання, додаткові джерела).
 • Вдома Ви виконуєте домашнє завдання.
 • У випадку, якщо Ви щось не зрозуміли, під час наступного заняття можна задати всі питання які Вас цікавлять
Чому ваші курси тривають більше часу ніж у конкурентів?

Це найцікавіший момент!

Чому більше?
Перш ніж запустити курс ми збираємо всіх менторів і обговорюємо всі теми, які необхідно розкрити майбутньому спеціалісту.
Уявіть собі захід, на якому 20 розробників діляться своїм досвідом щодо того, які теми вони зустрічають частіше в своїй роботі. І ми беремо його за основу.
Кожен з наших викладачів - чистий практик з немалим досвідом. Тому вони вносять свій вклад в розробку курсу коли кажуть "...мені з цією темою доводиться працювати". Таким чином ми формуємо необхідний "стек" технологій і бібліотек по кожному напрямку.
Але при цьому ми чітко розуміємо, що давати на заняттях інформацію, "з чого складається комп'ютер", або "як виглядає двійкова система обчислення" - це просто "забивати" чимось час з метою показати "А В НАС БІЛЬШЕ!".
Інформація повинна бути корисною і яку доведеться використовувати в роботі. З чого складається комп'ютер, Ви і самі знайдете (або вже знаєте).
Ми викладаємо тільки необхідну інформацію!
Також, по суботах ми робимо необмежені по часу консультації, що б Ви могли поставити свої питання. І це суттєво буде економити навчальний час Вам і Вашим колегам по навчанню.

Чи надаєте ви навчальні матеріали?

Так, ми даємо навіть більше - відеозаписи Ваших занять та спеціально підготовлені викладачами відео-уроки по додатковим темах для самоопрацювання.

Чи допомагаєте ви в подальшому працевлаштуванні?

Так. Протягом курсу викладач робить характеристики студентам. Найкращі студенти будуть мати можливість пройти співбесіду в компаніях-партнерах. Але на співбесіді все залежить від Вас! Після курсів програмування з інкубатором досвіду ми в договорі гарантуємо працевлаштування.

Чи можу я оплатити курси по перерахунку?

Так. Ми працюємо повністю офіційно, тому у Вас є можливість здійснити оплату по перерахунку.

Я не встиг записатись на курс, а він вже розпочався. Чи можу я приєднатись до групи?

Якщо Ви пропустили 1-2 заняття, ми виділимо особистого ментора, котрий пройде з Вами пропущені теми. Якщо ж це більше ніж 3 заняття, ми радимо записатись на наступний набір. Очікування того вартує.

Я вже самостійно охопив частину курсу, який ви викладаєте, чи можу я записатись тільки на іншу частину занять?

Ви впевнені, що увесь самостійно опанований матеріал Ви зрозуміли вірно і це не дасть негараздів в майбутньому? Якщо так, тоді у Вас буде така можливість, але за наявності вільних місць в групі.

Що таке інкубатор досвіду?

Інкубатор досвіду — це 5 місяців роботи в команді над власним проєктом під наглядом наших розробників в нашому офісі. Інкубатор дає можливість отримати комерційний досвід, який так необхідний роботодавцю.

Залишились питання або потрібна консультація відносно курсу прогамування? Залишай заявку!
Ми тобі допоможемо!
Залишити заявку
oktenweb girl yellow oktenweb logo background
Oktenweb
university
Наші контакти
Зв'язатися з нами01042, м. Львів, вул. Богомольця 9Години роботи: 12:00 - 22:00